Netflix Video Oyun Geliştirmeye Başlayacak!

İnternet televizyonu Netflix, video oyun geliştirmeye hazırlanıyor. Online film ve dizi platformu olan ve ülkemizde kullanılabilen Netflix, sevilen orijinal içeriklerinin oyunlarını hazırlamak için çalışmalara başladı. 

İnternete bağlanabilen cihazlar üzerinden dizi ve film izleme hizmeti sunan Netflix. Kısa bir süre önce Black Mirror : Bandersnatch ile izleyicilerine interaktif yapımların kapısını aralamıştı.

Pek çok kişi için ilginç bir deneyim olan interaktif yapımların ardından Netflix, çok konuşulacak yeni bir proje ile daha kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Netflix, E3 Fuarında Ne Duyuracak?

Orijinal kütüphanesini oluşturmak için yapımlarına ciddi yapımlar ayıran Netflix, gözünü şimdi de çok büyüyen bir sektör olan işletme oyunları sektörüne çevirdi. Netflix’e gelecek olan yeni özellikler ve yeni içerikler hakkında bilgilendirme hizmeti sunan Netflix’in. Resmi Twitter hesaplarından birisi olan “@NXOnNetflix” hesabı ile oyuncuların merakla beklediği fuarlardan birisi olan E3’ün resmi Twitter hesabı ile arasında geçen Twitter sohbeti dikkat çekti.

Haftanın En Çok Satış Yapan Oyun Listesi Belli Oldu!

 

https://twitter.com/NXOnNetflix/status/1128044834361495552

Gönderilen tweetleri kısaca özetlemek gerekirse, Netflix, E3 fuarından katılım için davetiye istiyor. E3 ise bunun davetiyenin sadece bir katılım için mi yoksa bir sunum için mi olduğunu soruyor. Tweetin devamında Netflix bir surum gerçekleştireceğini belirtiyor ve Ee ise bu sunumun ne ile ilgili olduğunu soruyor. Netflix son olarak “Favori dizilerinizi canlandırmak: Netflix orijinal içeriklerini video oyunu olarak geliştirmek” cevabını veriyor. 

Netflix’in ilk video oyununu ve oyuna dair pek çok şeyi 11-13 Haziran tarihlerinde Amerika’nın Los Angeles şehrinde gerçekleşecek olan E3 2019 fuarında görebileceğizi. E3 2019 ile ilgili her şeyi oyunpixel.com üzerinde bulabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Rick and Morty Yeni Sezon Çıkış Tarihi Belli Oldu – OyunPixel1 sene önce
  • […] Netflix Video Oyun Geliştirmeye Başlayacak! […]

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “Laseronium: Over The Line”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478