Neslican Tay yoğun bakıma kaldırıldı! Son Durumu Nedir ?

 

Neslican Tay sağlık durumu nasıl ? Sosyal medyadan tanıdığımız ve kansere karşı uzun zamandır vermiş olduğu mücadele ile tanınan, tedavi süreci boyunca da yaşamış olduğu her şeyi Sosyal medya vasıtası ile bizlerle paylaşan Neslican Tay’ın son durumu ise net olarak açıklanmadı ve yoğun bakıma alındığı söylendi. Bacağında da tümör bulunan ve 2018 senesinde bacağını kaybeden Neslican, dördüncü defa kansere yakalandığını belirtmişti. Kanseri yeneceğini ve yaşamayı çok sevdiğini hepimizle paylaşmıştı. Genel olarak 3 defa kanseri yenmiş olan genç kız, milyonlarca insana umut olmuştu ve sosyal medyada çok fazla kişinin desteğini de almayı başarmıştı. Şuan Neslican Tay sağlık durumu nasıl ve son durum ne ?

2018 senesinde tümör sebebiyle bacağını kaybeden Neslican Tay, dördüncü defa kansere yakalandığını herkesle paylaşmıştı. Herkesin sıklıkla takip ettiği ve sosyal medya hesabında bütün tedavi sürecini paylaşan Neslican’ın yoğun bakıma alındığı öğrenildi. Sosyal medyada destekler çığ gibi büyümeye devam ederken, binlerce mesaj ve tweetler atıldı. Tay’ın şuan tedavi sürecinde olduğu hastaneden de açıklama yapıldı.

 

https://www.instagram.com/p/B2HT4f-nhw5/

ESLİCAN TAY SAĞLIK DURUMU NASIL? HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ

Medipol Mage Üniversitesi Hastanesi Medikal Direktörü olan Prof.Dr. Gazi Yiğitbaş’dan Neslicanın son durumuna nazaran yeni bir açıklama yapıldı.

Yiğitbaşı, kanserle mücadele etmeye devam eden ve üniversite öğrencisi olan Neslican’ın şuanda yapılan multidisipliner klinik değerlendirmeler sonucunda 15 Eylül Cumartesi saat 12:06 saatinde yoğun bakım üniversitesine alınması durumunun olduğunu ve hastanın tedavi sürecinin bütün branş doktorları ile takip edildiğini söyledi.

Yiğitbaşı yapmış olduğu açıklamada, Neslican Tay’ın tedavisinın devam ettiğini ve hastalığına bağlı olaln semptomların artışı sebebi ile 6 Eylül cuma günü hastaneye başvurduğunu söyleyerek şu durumu açıkladı;

“Yapılan multidisipliner klinik değerlendirmelerimiz neticesinde 15 Eylül Cumartesi saat 12.06’da yoğun bakım ünitemize alınma gerekliliği oluşmuştur. Hastamızın tedavisi, ilgili tüm branşlarımızın yakın takibi ile devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

https://www.instagram.com/p/B1d-vv-H-cy/

Umarım en yakın zamanda biraz daha iyileşip o çok sevdiği hayata tekrar kavuşur. İyi dileklerimizi sunuyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

En Ucuz Android Telefon ! 4 DOLAR !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478