NBA 2K League Tencent İle Anlaştı

2K Games, NBA 2K League Tencent ortaklığını duyurdu. Yeni ortaklık ile birlikte NBA 2K League Çin partneri Tencent oldu. 

Dünyanın en çok takip edilen basketbol ligi olan NBA, çeşitli anlaşmalar ve oyunlar ile dünya genelinde popülerleşmeye devam ediyor. NBA 2K20 oyunu ile birlikte iyi bir ivme yakalayan 2K oyunun Çin’e pazarlanması için yeni bir ortaklığa gittiklerini açıkladı. NBA ve 2K tarafından geliştirilen ve espor oyunu olan NBA 2K League oyunu Çin’e açılıyor. 

Merakla Beklenen NBA 2K20 Playlist Yayınlandı

2K League yönetimi Çin’de yapılacak olan lig yayınları için Tencent ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. Yapılan anlaşma ile birlikte Tencent, NBA 2K League’in ikinci sezon Playoff ve finalini yayınlayacak. Yayınlar Çin’de Tencent Sports, Tencent Video ve Tencent News üzerinden izlenebilecek. 2K League yetkilisi Brendan Donohue yaptığı açıklamada NBA’in büyümesi için büyük bir adım atıldığını ve Tencent’in NBA 2K League’i Çin taraftarlarına aktarmak için en iyi partnerleri olduğunu belirtti. 

Kısa bir süre önce kurulan ancak büyümesi ile dikkatleri üzerine çeken NBA 2K League, NBA ve 2K tarafından geliştiriliyor. Çin taraftarının NBA 2K League’e nasıl bir ilgi göstereceği ise şimdilik merak konusu. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PlayStation yaz indirimleri başladı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478