Naz Frambuaz Kimdir?

Naz Frambuaz hakkında kısa bilgiler vermek gerekirse, geçen senenin şubat aylarında JTG‘nin Algida Boom Boom Noobstar yarışmasında sunuculuk yaparak tanınmaya başlayan Naz, 1994 doğumludur. Çoğumuz Naz’ı Noobstar yarışmasından tanısak da Snapchat, Instagram, Twitter, YouTube gibi sosyal medya platformlarında oldukça tanınıyordu ve aktif bir şekilde kullanıyordu.

Naz Frambuaz Hakkında Bilgiler

Naz Frambuz, Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. Geçen sene vizyona çıkan Sar Başa filminde Kemal Can Parlak, Alper Rende, Ali Biçim gibi fenomenlerin de yer aldığı filmde oynamıştır. Naz, Noobstar serüveninden sonra 2018 yaz ayında Twitch yayınlarına başlamıştır.

Snapchat’in popüler olduğun günden bu yana isminden söz ettirmekte, güzelliği, esprileri ve videoları ile ciddi takipçi sayısına sahiptir. Twitch, İnstagram, Twitter ve Youtube sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır.

Twitch ve Youtube kanalı ile paylaşımlarını sürdüren Naz Frambuaz’ın Twitch kanalında ilk girişte kanalın yetişkinlere yönelik olduğu uyarısı bulunmaktadır.

Naz Frambuaz Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram: https://www.instagram.com/nazframbuaz/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCRnR6PthBqqqTmeM6osIiVA

Twitter: https://twitter.com/nazframbuaz

Twitch: https://www.twitch.tv/nazframbuaz

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Kübra Çamlıbel Kimdir?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478