Mount And Blade Modları

Taleworld şirketinin başyapıtı olan, Türk oyuncuların da çok fazla beğendiği Mount and blade : Warband oyunu için geliştirilmiş olan en muazzam mount and blade modları sizler için derledik.

Bağımsız bir firma olarak 2005 senesinde Ankara’da Armağan Yavuz tarafından kurulmuş olan TaleWords ismindeki oyun stüdyosu ile başlayan bu serüven, her geçtiğimiz gün oyun sevenleri kendisine çok fazla bağlamaya devam ediyor. Mount and blade serisinin süregelen en geniş çaplı oyunu Mount and Blade bannerlord oyunundan bir önceki, şimdilik en büyük yapımı olan Mount and Blade Warband ile biz oyun sevenleri mutlu etmeye devam ediyor. Warband oyununun çok fazla patlama yapmış olmasının en büyük sebeplerinden birisi ise oyun içerikleri sebebiyle, her türlü farklı mod yapılmasına imkan sunulmasıdır.

Floris Modu

Modun isminden de anlayabileceğimiz üzere Floris Warband oyununu grafik ve oynanış mekanikleri açısından geliştirip daha güzel bir hale sokmayı hedeflemiş olan modların hepsini bir araya toplayan bir paket diyebiliriz. Paketlerin temel,gelişmiş,hard sınıflar ile oyunculara sunan modundaki bütün paketleri kurduğumuz zaman 8 GB gibi bir boyut ile karşılaşmaktayız. Mod paketinin üzerinde ne kadar fazla çalışıldığının da bir göstergesi olarak mod paket boyutundan anlayabiliyoruz. Grafik olarak oyun içerisindeki doğal yaşam ve atmosver unsurları grafik olarak çok fazla geliştirilmiştir. Bu modu yükleyip kendi geliştirmelerinizi de yapabilirsiniz.

Warsword Conquest

Warsword Conquest, 2011 senesinde çıkmış ve Warband oyununun en eski ve geniş çaplı modlardan birisi. Warsword Conquest oyun hakkında duyulan özlemi yani Total war özlemini bizlere kesinlikle tattrıyor. Warhammer dünyasının derinliklerin bize yol gösteren bu modda. Çok güçlü yollardan geçebiliyoruz. Oyunda köklü değişiklikler,ırklar ve onlarca yeni ekipman ile daha  farklı bir oyuncu hazzı yaşatmakta.

Prophesy of Pendor

Farklı bir Total Conversion modlarından birisi olan Prophesy of Pendor geçtiğimiz sene tam olarak tamamlandı. Tamamen fantastik bir evrene bizleri sürükleyen bu mod ile yeni gelen zeka sistemi, detaylandırılmış ekonomi, yeni görevler ve oyunun farklı zamanların yapılabilecek farklı etkinlikler de mevcut. Mod’a özel bir sürü yeni ekipman ve özel düşman karakterleri de eklemeyi unutmamışlar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Gta 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır ?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478