Mortal Kombat 11 Jade Fragmanı Yayınlandı

Mortal Kombat bildiğimiz üzere sevilen birebir dövüş oyunlarında efsanevi öncü olarak sayılmakta.Birçok karakteri barındıran Kombat 11. Oyununda Jade isimli karakteri de bünyesine eklemiş durumda.

  • Kombat 11 arenasına giren yeni bir savaşçı var ve Jade! Warner Bros. Kombat 11 Jade, fragmanını yayınlıyor.

Kabal Karakteri Onaylandı!

  • Warner Bros. Interactive Entertainment ve NetherRealm Studios bugün, klasik karakter Jade‘i geri getiren yeni bir Kombat 11 oyun fragmanı ortaya çıkardı.
  • Jade, hem Prenses Kitana’ya olan sadık dostluğuyla hem de ikonik yeşil kıyafetleriyle ünlü bir usta suikastçiydi. Şimdi kötü bir büyücü tarafından diriltildi, Netherrealm‘e ölümsüz bir İntikamcı olarak hizmet ediyor. Ölüm, Jade’i yavaşlatmadı. Hala daha düşmanlarını ortadan kaldırmaya devam ediyor.
  • Son olarak Kombat Kast sırasında yayımlanmış olan bu gizli suikastçı Jade,Kombat X’in dışına çıktıktan sonra geri dönecek.Bu karakteri Baraka,Sonya Blade gibi rakiplere karşı güç ve yeteneklerini gösteren videoda görebileceksiniz.
  • Jade karakterinin en yeni ana çizim görünümü,2011’de Mortal Kombat da mevcut durumdaydı.Sindel tarafından şiddet ile kaldırıldı ve sonrasında Neathherrealm’de Quan Chi tarafından yeniden diriltildi ve köleleştirildi.Büyük olasılık ile Kombat 11’deki ölümsüz görünüşü bunu açıklıyor

Jade, bu haftanın başlarında gerçekleşmiş olan söylentiler içerisinde Mortal Kombat 11 kademe sızıntısında yer almış olan karakterlerden birisiydi ve meşru olabileceği öne sürülüyordu.Kısa bir süre önce bildirilen diğer karakterlerin arasında D’Vorah,Kabal,Kano ve daha fazlası mevcut.Onaylanan karakterden Kabal’ı buradan inceleyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Steam 2K Hafta Sonu İndirimleri Başladı !!!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478