Mobil Oyun Tavsiyeleri

Başlıklar

Sizlere en çok oynanan ve fazlasıyla kaliteli olan mobil oyun tavsiyeleri listemizi hazırladık. Sizler de aklınızdan geçen mobil oyunları yazarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Mobil Oyun Tavsiyeleri

  • Mobile Legends : Bang Bang

Mobile Legends son zamanlarda birçok insan tarafından birçok ülkeden oynayan oyuncuları mevcut ve oyun League of Legends’in mobil versiyonuna çok benziyor oyundaki amaç lol ile aynı. LOL oynuyorsanız ve seviyorsanız bu oyun tam size göre.

mobil oyunlar

  • Clash Of Clans

Clash of clans bir köy geliştirme strateji oyunudur.Bu oyunda Köy Binanızı geliştirip, Kışlanızı ve büyü makinelerinizi geliştirip asker ve büyü üretebiliyorsunuz.Daha sonra diğer oyuncuların köylerine saldırı yapabiliyor ve onların altın ve iksirlerini ele geçirebiliyorsunuz.

mobil oyun tavsiye

  • PUBG MOBILE

Pubg dünya sıralamasında en çok indirilen oyunlaedan bir tanesidir. Bir önceki yazımızda sıralamasını ve oyunun amacını anlatmıştık. PUBG de bir harita üzerinde 100kişi başlayıp belirlediğiniz yere takım veya olarak uçaktan atlayarak oradaki evlerin içinden silah kask vs itemleri toplayıp oyunda son kişi kalmaya çalışıyorsunuz. Pubg mobile şuanda en çok indirilen ücretsiz uygulamalarda ilk sırada yer alıyor.

pubg mobil indir

  •  SNIPER 3D ASSASSİN

FPS tarzı oyunları seviyorsanız ve keskin nişancı oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam sizlere göre! Tam fps tarzı olmasa da keskin nişancı olarak oyunda verilen görevleri tamamlıyorsunuz ve diğer bölümlere geçiyorsunuz silahınızı yükseltip daha yüksek görevleri tamamlayarak levelinizi geliştiyorsunuz.

mobil silah oyunları

  • CANDY CRUSH SAGA

Candy crush saga oyununu boş vakitlerinizde oynamak ve eğlenmek amacı ile sizlere öneriyoruz. Oyunun amacı 3 tane aynı renk şekeri bir araya getirerek patlatıyor ve puan kazanıyorsunuz. Her seviye arttıkça oyun daha da zorlaşıyor ve daha çok hırslandırıyor.

mobil oyun tavsiyeleri

Online Soccer Manager (OSM)

Kendi kadronuzu oluşturup , Transfer, Maç yapıp kendi liginizde 1.olmaya  çalışıyorsunuz.Menejerlik oyunlarından en popüler olan bu online soccer manager oyununu sizlere öneriyoruz.

mobil oyun indir

  • HAY DAY

Kendi köyünüzü oluşturun ve bu heyecana ortak olun ! Kendi köyünüzü oluşturarak bahçenize istediğiniz bitkiyi meyveyi ekip onların olgunlaşmasını bekleyip daha sonra onları topluyorsunuz ister. Ve kendi pazarınızda topladığınız ekinleri satabiliyorsunuz ve altın elde ediyorsunuz. Farm Ville tarzı bu oyun eğlenceli bir mobil oyun.

telefon oyun

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

E-Spor Lisansı Nasıl Alınır?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478