Minecraft Nasıl İndirilir ?

Minecraft nasıl indirilir ? Minecraft, dünya üzerinde çok fazla popüler olan strateji ve hayatta kalma oyunlarından birisidir. Bireysel yaratıcılığınızın sınırlarını fazlası ile zorlayacağınız ve üç boyutlu küpler ile yeni, birbirinden farklı tasarımlar oluşturarak hayatta kalmaya çalışacaksınız. Bütün bunları uygularken, sınırsız yaratıcılığınız ile aklınıza gelen bir dünyayı yaratabilir ve kendi yaratmış olduğunuz bu dünya içerisinde sınırsız bir şekilde gezebilirsiniz.

Minecraft Nasıl indirilir ?

Minecraft indirme işlemini gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak Minecraft Pocket Edition Ücretsiz İndir linkine basarak gerekli habere ulaşmanız gerekmektedir. Sonrasında detaylı olarak anlatmış olduğumuz içerikte Minecraft Çevrim içi kurulum dosyalarını yükleyip oyunun tamamlanmasını beklemelisiniz. Minecraft indir seçeneğine tıkladıktan sonra, oyun içerisine giriş yapabilmeniz için daha önceden tanımlı olan kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Minecraft ücretli olması sebebi ile size ait bir hesabınız olabilmesi için daha öncesinden oyunu satın almanız gerekmektedir.

Minecraft Nedir ?

Minecraft nedir sorusuna en güzel cevap ise türünün ilk örneği olan Sandbox oyunu olarak çıkartılan Minecraft, kendi evreninde madencilik,odunculuk tarzı işler yapabildiğimiz ve kendi inşa etmiş olduğumuz yapılar ile yaşam mücadelesi verdiğimiz en çok oynanan oyunlar türünde bir oyundur. İster tek kişi isterseniz de çok oyunculu modları sayesinde farklı deneyimler yaşayarak, oyunu sürekli ve oynanabilir bir ortam haline getirebilirsiniz.

Minecraft nasıl oynanır ?

Minecraft hayatta kalma modu ile oyununuza başlamış iseniz, bu oyun modu içerisinde amacınız etrafınızda bulmuş olduğunuz ağaçları parçalayarak odun toplamak, topladığınız odunları ise işleyerek tahtaya dönüştürüp farklı malzemeler yaratmak. Bu üretimleri hazırlayabileceğiniz bir üretim tezgahı da inşa edebilirsiniz. Daha sonrasında kendi evimizi inşa etmek için kazma üretip,madencilik işi ile kendi evinizi de güzel ve özel bir şekilde inşa edebilirsiniz. Minecraft nasıl oynanır sorusunun en önemli cevabı ise , minecraft’ı siz nasıl oynarsınız 🙂 çünkü özgürsünüz.

Minecraft evreni içerisinde geçen 1 gün, gerçek hayatta ortalama 20 dakikaya tekabül etmektedir. Bu sebep ile inşa ettiğiniz evi hızlı bir şekilde güvene alıp gecenizi rahat geçirebilirsiniz. Dört duvardan oluşturduğunuz küçük bir yapı bile sizi dışarıdaki kötü yaratıklardan korumaya yetecektir.

İlk gecenizi sapasağlam geçirdiğiniz taktirde daha sonraki günler için evinizi geliştirip, kendinizi dışarıdan gelecek olan saldırılardan korumak için, yeni mobilyalar ve silahlar üretip güvenliğinizi üst noktaya taşıyabilirsiniz. Kendinize yatak hazırlamak için, dışarıda bulduğunuz koyunların yünlerini alabilirsiniz. Çeşitli silahlar üretebilirsiniz ve topladığınız eşyaları saklayabileceğiniz sandıklar üretebilirsiniz. Düzeninizi tamamen kurduktan sonra yapacağınız her şey sizlerin hayal gücü ile sınırlı.

Sandbox oyunu nedir ?

Sandbox oyunu olarak tanımlanan Minecraft her oyuncunun kendi dünyasını belirlemesine yardımcı olur. Kumla oynayan bir çocuğun kumu ıslatıp çamur yapıp farklı şeyler inşa etmesi gibi. Oyun içerisinde şahsi amacınız ne ise o yolda ilerlersiniz ve tamamen özgürsünüzdür. Resmi olmayan modlar ile arkadaşlarınızla farklı evrenlerde buluşup savaşabilir,yarışabilir ve aklınıza gelmeyecek türde minecraft modları oynayabilirsiniz.

Oyuna her başladığınızda farklı rastgele oluşturulmuş bir dünya ve coğrafyada başlıyorsunuz. Oyuna başladığınız bölgenin koşullarına göre kendinizi şekillendiriyorsunuz. Oyun içerisindeki oyuncuları en çok çeken nokta ise üretici firmanın oyunculara sunmuş olduğu özgür bir dünya.

Umarım Minecraft nasıl indirilir sorusuna da güzel bir şekilde cevap verebilmişizdir. Bu tarz haberlerin devamını gelmesini istiyorsanız yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Gizem11 ay önce
  • Ben siz güveni yorum

Sıradaki içerik:

En İyi Korku Oyunları Listesi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478