Microsoft iki yeni Xbox konsol tanıtacak

yeni xbox

Microsoft’un bu yıl düzenlenecek E3 2019 etkinliğinde iki yeni Xbox modeli tanıtacağı söyleniyor. Peki, Xbox’ın yeni modelleri nasıl olacak?

Xbox One ve PlayStation 4’ün ömürlerini tamamlamarına sayılı aylar kaldı. Gözlerin PlayStation 5’e çevrildiği bugünlerde, Microsoft cephesinden bir sızıntı geldi. Söylentilere göre; Xbox One S ve One X ile iki konsol politikasını sürdüren firma, yeni nesilde de bu yolu izleyecek.

İki yeni Xbox geliyor!

E3 2019 etkinliğinde sahne alacak olan Microsoft’un iki yeni Xbox konsolunu tanıtması bekleniyor. Bu konsollar, 1080P/60 FPS ve 4K/60 FPS deneyimini sunacak. 4K deneyim sunacak olan ve Anaconda olarak isimlendirilen konsol, 8 çekirdekli AMD işlemci, 12 Teraflops gücünde grafik birimi, 16 GB GDDR6 RAM ve 1 TB SSD ile gelecek.

Dead or Alive 6 PlayStation 4 kupa listesi sızdı!

1080P deneyim sunacak olan Lockhart ise; 8 çekirdekli AMD işlemci, 4 Teraflops gücünde GPU, 12 GB GDDR6 RAM ve 1 TB SSD ile gelecek. Her iki konsol da tahmin edebileceğiniz gibi farklı fiyat etiketlerine sahip olacak. Full HD deneyim sunacak olan Xbox’ın 399 dolar, 4K deneyim sunacak olan modelin ise 599 dolar gibi oldukça yüksek fiyata sahip olacağını düşünüyoruz.

yeni xbox

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • İndirimdeki Xbox One oyunları! | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] Microsoft iki yeni Xbox konsol tanıtacak […]

Sıradaki içerik:

Katlanabilir iPhone için patent alındı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478