Metro Exodus oynamadan önce bilmeniz gerekenler

Önceki Metro Exodus oyunlarını oynamalı mıyım.

Bu her zaman kişisel bir tercih olsa da oyuncular olarak çıkan yeni bir oyunun hikayesine dahil olmak için serinin önceki oyunlarını da oynamak, en azından hikayesine hakim olmak durumunda kaldığımız zamanlar olmuştur.

Kıyamet sonrası Rusya’da geçen, karakterimiz Artyom‘un metro dışındaki hayat arayışına odaklanan Metro Exodus yeni oyunculara oyunu baştan tanıtmakta çok iyi iş çıkarıyor.

Oyun size sıradaki görevi nasıl tamamlayacağınıza dair oyun içi bilgiler sunuyor ayrıca oyun menüsünde istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ipuçları da mevcut.

Eğer oyunla ilgili herhangi bir şeyde zorluk çekiyorsanız veya gelişmek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin çünkü sizlerin oyun tecrübesini geliştirebilecek, işinize yarayabilecek ipuçları paylaşacağız.

Metro Exodus Için DLSS Özelliği Kullanıma Sunuldu!

UZMANLAŞMANIZ GEREKEN YETENEKLER.

Bazı oyuncular Metro Exodus’u survival horror elementlerine sahip bir FPS oyunu olarak tanımlıyorlar fakat korku unsurlarının sizi korkutmasına izin vermeyin.

Oyundaki düşmanlarınız iğrenç gözüküyorlar, oyunda ara sıra da olsa jump scare öğeleri mevcut.

Birincil perspektif oyunda birçok rahatsız edici ve kanlı sahneleri yakından tecrübelememizi sağlasa da çoğu kişi bu oyunu korkunç bulmuyor.

Çoğu kişi oyunun survival horror elementinin envanter idaresi ve crafting gibi ögelerden oluştuğunu düşünmekte.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Minecraft Oyun İçi Televizyon İzleme!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478