Metacritic Şirketine Göre Mart 2018’in En İyi 5 Oyunu

Burnout Paradise Remastered : Ortalama Metacritic Puanı: 8.1

  •  EA, Çöl Mekanı’nın ve Kitle Etkisi Üçlemesi’nin yükseltilmiş versiyonları için çığlıkları görmezden gelerek, büyük oranda remasterlere karşıydı. Ancak, Burnout Paradise Remastered’in piyasaya sürülmesi, bu duruşun değiştiğine işaret edebilir ya da sadece yeni bir Tükenmişlik oyununa bakış açısıyla oyunun test edilmesinin bir örneği olabilir. Her iki durumda da, yine Burnout Paradise’ın keşfetme şansını memnuniyetle karşılıyoruz.

Far Cry 5 : Metacritic Puanı: 8.1

  • Far Cry 2, 3 ve 4’ün tropik ortamlarından ufak bir değişiklik gördüğünüzde, Far Cry 5 sizi Joseph Seed’in liderliğindeki bir kıyamet tarikatına götürmek için sizi Hope County, Montana’ya götürür. Arazi değişmiş olabilir, ama yine de avlanmaya, bir şeylere ateş açmaya ve önceki oyunlarda yaptığınız gibi kötü adamları vurmaya devam edersiniz.
  • OyunPixel Tarafından Seçilen en iyi Oyun 🙂

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom : Ortalama Metacritic Puanı: 8.4

  • The Revenant Kingdom, Ni No Kuni taraftarlarına dizinin güzel animasyonlu dünyasını keşfetme şansı veriyor. JRPG, bu kez biraz daha formülü değiştirir, ancak daha açık bir savaş sistemi uygular. Hikaye, kalesinden gasp edilen ve yeni bir krallık kurmak için yola çıkan genç bir kral olan Evan’ı takip eder, ancak oynadığınız sırada aralarında geçiş yaparak bir takım karakterleri kontrol edebilirsiniz.

Batman: The Enemy Within Episode 5 Same Stitch : Ortalama Metacritic Puanı: 8.5

  • Bir bütün olarak, Telltale Batman dizisinin muhtemelen yarattıkları en iyilerden bir tanesidir, ancak Sezon 2’nin çoğu, Bu kadar harika yapan kıvrımları ve dönüşleri geride bırakarak, kendilerini sarmış gibi hissettiler. Ancak, Enemy Inside’ın son bölümü, stüdyo için bilinen duygusal yumruları geri getirdi.

DJMAX Respect : Metacritic Puanı: 8.5

  • Ritim oyunları, modern oyun manzarasından tamamen ortadan kalkmadı. Mart 2018’deki saygın oyunların çoğundan daha az bilinir, ancak DJMAX Respect türün hala canlı ve iyi olduğunu kanıtlar. Sunum, Guitar Hero Live’dan hoşlanmıyor ama 140’dan fazla pompa parçası ve büyük bir zorluk eğrisi ile, Dualshock 4 ile çok eğlencelidir. Önceden DJMAX serisi, Saygı, özellikle de ilerledikçe öğrenmeye ve meydan okumaya istekli iseniz, atlamak için harika bir nokta olacaktır.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu ”Clergyman”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478