Merakla Beklenen Oyun GTA VI İlham Perisi Belli Oldu

Oyun severlerin büyük beğeni ile oynadıkları GTA serisinin yeni oyun GTA VI ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. GTA VI ilham perisi belli oldu.

Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve en büyük GTA oyun haritasına sahip olacak olan GTA VI oyunu ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Gelen yeni bilgilerle birlikte GTA VI ilham perisi de belli oldu. 

GTA VI Oyunu Narcos Dizisindne İlham Alacak

Bir Reddit kullanıcısı, Grand Theft Auto oyunun yeni oyunu ile ilgili birçok iddia ortaya attı. Project Americas kod adına sahip olan oyun hakkında bilgilerinin Kotaku ve PC Gamer’da çalışan kişilerden geldiğini belirtti. 

Rockstar Games GTA Online İndirimleri Başladı

GTA VI oyunu, sevilen Netflix dizisi Narcos’tan izler taşıyacak. GTA VI oyununda bulunan karakterler kendi ana dilinde konuşacağı gibi oyuncular bir dizi izler gibi oyunu izleyecek. Oyun ile ilgili olarak aktarılan bir diğer detaya göre ise oyun 2012 yılından itibaren geliştirme sürecinde ancak oyunun yapımcısı olan Rockstar’ın Red Dead Redemption 2 oyununa yönelmesiyle birlikte oyunun geliştirme süreci bir süre aksadı. GTA VI oyununun geliştirmesine 2015 yılında tekrardan başlandı. 

Ricardo isimli bir karakterin de olacağı söylenen oyunda, Ricardo’nun mesleği hakkında da bilgiler ortaya atıldı. Başlangıçta uyuşturucu baronlarının bir piyonu olarak görev yapan Ricardo, kendi bağlantılarını kurmadan önce Vice City ile Güney Amerika arasında uyuşturucu ticareti ile uğraşacak. Ricardo karakteri daha sonrasında ise kendi uyuşturucu imparatorluğunu kurmaya çalışacak. 

Oyunda ayrıca 70’ler ve 80’lere damgasını vuran HIV ve göç gibi konular da işlenecek. Bakalım GTA VI oyununda bizleri neler bekleyecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PUBG İşaretleme Mekaniği Değişti

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478