Merakla Beklenen NBA 2K20 Playlist Yayınlandı

2K Games’in çok satan oyunu olan NBA 2K20 oyununun merakla beklenen NBA 2K20 Playlist yayınlandı. 

2K Games son yılların en yüksek puanını alan ve en çok satan NBA oyun serisinin en yeni sürümü olan NBA 2K20 oyununun playlisti yayınlandı. NBA 2K20 Playlist aralarında XXXTENTACION, Drake, ve Billie Eilish gibi ünlü sanatçıların bulunduğu 50 şarkılık en geniş çalma listesini yayınladı. 

Playlistte bulunan tüm şarkılar 2K tarafından özel olarak seçildi ve müzik girişimcisi olan Steve Stoute tarafından onaylandı. Çalma listesine yıl boyunca ayrıca rock, pop, hip-hop, r&b ve elektronik müzik türündeki yeni parçalar da eklenmeye devam edecek. 

Steve Stoute NBA 2K20 Playlist hakkında yaptığı açıklamada, “NBA 2K oyuncuları için müzik çok önemli. Bizler de bu doğrultudan yola çıkacak 2K oyuncularına yeni ilhamlar verecek olan şarkılar araştırıyoruz. Keşfettiğimiz parçalar oyunu oynadıklarında oyunu daha zevkli hale getiriyor. Dünyanın en iyi basketbol liginin kültürünü en iyi hissedebilecekleri şarkıları seçebilmek için çok sıkı çalışmaya devam ediyoruz.” dedi. 

NBA’in merakla beklenen yeni oyunu NBA 2K20 oyunu 6 Eylül tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için çıkacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • NBA 2K League Tencent İle Anlaştı | Oyun Pixel – Güncel Oyun Dünyası1 sene önce
  • […] Merakla Beklenen NBA 2K20 Playlist Yayınlandı […]

Sıradaki içerik:

Instagram’ın en çok kazananları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478