Merakla Beklenen Grid 11 Ekim Tarihine Ertelendi

Codemasters tarafından geliştirilen ve 13 Eylül tarihinde çıkacağı açıklanan Grid 11 Ekim tarihine ertelendi. 

Formula 1 oyununun gelişticisi olan Codemasters tarafından geliştirilen ve 13 Eylül tarihinde çıkacağı açıklanan Grid Reboot oyunu 11 Ekim tarihine ertelendi. 

Yapılan bu açıklamanın ardından Grid 11 Ekim tarihinde PC, Xbox One ve PlayStation 4 oyun konsoluna gelecek. Oyun daha sonrasında Google’ın bulut tabanlı oyun sistemi olan Google Stadia kütüphanesine eklenecek. 

Codemasters tarafından konu ile ilgili yapılan açıklama ise şöyle;

GRID oyununun çıkış tarihini 11 Ekime taşındığını üzülerek belirtmek istiyoruz. Oyunun Ultimate Edition sürümünü satın alan oyuncular oyuna üç gün önceden erişim imkanına sahip olacaklar. Oyuncular, oyunu 8 Ekim tarihinden itibaren oynayabilecekler. GRID oyunu ayrıca Google Stadia platformunda da oynanabilir oyunlardan birisi olacak. 

Formula 1 2019 Oyununun İlk Fragmanı Yayınlandı

Çıkış tarihinde yaşanan bu değişiklik, GRID oyununun E3 2019’da birden fazla kategoride aday gösterilmesi ve ödül kazanmasının ardından çok heyacanlı olduğumuz bu oyunu daha da iyileştirmek için yapıldı. GRID oyununun Mayıs 2019’da duyurduğumuzdan beri GRID heyecanını bizimle yaşayan ve paylaşan oyunculara teşekkür ederiz dedi. 

Oyunun çıkışına üç aylık bir süreden biraz daha fazla süre kalmasıyla birlikte oyun ile ilgili haber bilgi, oynanış ve diğer büyük duyuruları; GRID ve Codemasters kanalları üzerinden takip edebilirsiniz. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Merakla Beklenen Grid Oyununun Fiyatı Açıklandı | OyunPixel1 sene önce
  • […] Merakla Beklenen Grid 11 Ekim Tarihine Ertelendi […]

Sıradaki içerik:

The Witcher 4 Projesi Ertelendi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478