Mafia 3 Türkçe Yama

mafia 3 türkçe

Günümüz jenerasyonunun  çok fazla dikkat çeken açık dünya oyunlarından sayılan Mafia serisinin Mafia 3 türkçe yama sizler için hazırlandı. Diğer Mafia serisi oyunlarına göre daha farklı bir tarzı olan bu oyun, bazı kitleler tarafından farklı eleştiriler almış olsa da genel olarak baktığımızda çok sevilen bir oyun oldu. Hikayesi ise gayet güzel ve uzun film tadında. Sabit bir anlatıma sahip olan Mafia 3 Türkçe yama TechnoGame firması tarafından yapıldı. Mafia 3 oyununu tamamen Türkçeleştiren firmaya destekleri için teşekkür ediyoruz.

mafia 3 türkçe

Mafia 3 Türkçe Yama

Yama üretici  firma tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde;

Güncel olarak 2014 ve 2015 yılında fazlasıyla Türkçe yama üreten ve bulunduğu dönemlerin en popüler oyunlarını tamamen Türkçeye çeviren ekipimiz, GTA 5 oyununun geniş kapsamlı Türkçe yaması sonrasında çeviri işlemlerine kısa bir süreliğine ara vermişlerdi. Take-Two etkili markalarından olan fakat çıkış yapmış olduğu dönem boyuncu çok fazla oyuncuyu da hayal kırıklığına uğratan Mafia 3 ile bazı uzun diyalogların çevirisi yapılamamıştı.

Tecrübeli olan Technogame ekibi, Mafia 3 oyununun bilgisayar sürümünü tamamen Türkçeye çevirerek dikkati tekrardan üzerine toplamaya başladı. DLC’ler üzerinde de yoğun bir şekilde çalışan firma oyuncuların taleplerini de güzel bir şekilde karşıladı.

Nurullah AKTAŞ’ın programcılığı, proje yöneticiliği ve çevirmenliği ile tamamlanan oyunda, Cem GÜLLÜ, Emirhan DEMİRCİGİL, Kübra DERBAZLAR, Bilal ÖN, Tolga DERNEK, Furkan KÜTÜK ve Tayfun KUMAŞ gibi isimlerde çeviri ve diğer tüm desteği verdi.

Türkçe yama oyunun tüm Steam sürümleri ile uyumludur. DLC’lerini de bitirmek isteyenler için Deluxe Edition ile oynanması önerilmektedir. Ayrıca Türkçe yama aşırı argo ve küfür içermektedir. +18 yaş grubu için uygundur.

Mafia 3 Türkçe yama linki https://technogame.net/mafia-3-turkce-yama/? adresinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

mafia 3 türkçe

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

En iyi Açık Dünya Oyunları

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478