”Lost In Space” Sezon 1 İnceleme

Netflix Nedir  ?

Netflix , Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından 29 Ağustos 1997’de Scotts Valley, California’da kurulan bir Amerikan eğlence şirketidir. Akış halinde medya, çevrimiçi, ve DVD posta yoluyla uzmanlaşır ve sunar. 2013 yılında Netflix, film ve televizyon yapımına ve çevrimiçi dağıtıma genişledi. Los Gatos, California’da yer almaktadır.

Netflix’in ilk iş modeli, DVD satış ve kiralama işlemlerini içeriyordu, ancak Hastings, Netflix’in kuruluşundan sonra DVD satışına bir yıl boyunca DVD satışına, DVD işine odaklanmaya karar vermişti. Netflix, 2007 yılında DVD ve Blu-ray kiralama hizmetini korurken, akış medyası sunumuyla işini genişletti. Şirket, uluslararası platformda genişledi ve 2010 yılında Kanada’ya aktarma olanağı sağladı ve yayın hizmetini oradan geliştirmeye devam etti; Ocak 2016’ya kadar, Netflix servisleri 190’dan fazla ülkede faaliyet gösterdi – bu Çin, Suriye, Kuzey Kore ve Kırım hariç dünya çapında mevcut.

 

  • Netflix’in yeni Lost In Space şovunun tam olarak olması gereken şey şu harika hazırlanmış bilimkurgu. Bu, iyimser, aileden gelen öykü anlatımı, sadece doğru tehlike, zafer, feuding ve kalp ısınma sarılmaları karışımıyla. Bazı senaryolar için kesin bir sınır ve nezaket vardır, ancak genel olarak bu, aşırı sıkıntıların üstesinden gelmek için birbirine yapışan beş kişinin ümitli bir hikayesidir. Onları öldürebilen ya da öldüremeyen bir robotla. Ve gerçek bir kötü adam ile.
  • Buradan, birkaç hafif spoiler var, ancak ilk iki bölüm için yer alıyorlar. Ancak, gerçekten tamamen taze gitmek istiyorsanız, birkaç saatinizi izlemenizi ve geri dönmenizi öneririm. Lost in Space, orijinal şovdan ışık yılı uzakta ve film beklediğiniz gibi. Ailesinin 1. bölümünün başlangıcında çöktüğü gezegen – uygun bir şekilde – yemyeşil ormanları, sonsuz kumulları, donmuş dağ zirvelerini ve aradaki her şeyi kapsayan güzel ve çeşitli bir manzara. Ortam hakkında belirsiz bir şey var ve bir avuç düzgün görüntü, bu isimlendirilmemiş gezegenin ne kadar farklı hissedebildiğini gösteriyor.
  • Bilim-kurguyu vahşi ve garip bir şekilde seviyorsanız, bu durum muhtemelen büyük bir olasılıkla baştan çıkarıcı olacaktır, ancak Dünya’ya çok benzeyen ve hareket eden bir ortamla, dünyanın karmaşıkları ile şaşkına dönmekten ziyade hikayeye odaklanmakta özgürsünüz.

  • Yabancı bir gezegene zorunlu iniş yapan Robinsonlar tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve gezegenden kaçmak için mücadele ederler. Ama çevreleri gizli bir tehlikelerle doludur ve mücadele edip kurtulmayı amaçlamaktadırlar.

Diziyi izlemek istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Netflix’te en iyi 25 film (Nisan 2018)

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478