Lost Dizisi Geri Mi Dönüyor?

ABC kanalının başkanın verdiği cevap lost hayranlarını heyecanlandırdı

ABC kanalının başkanı Karey Burke katıldığı panelde. Basın tarafından kendisine yöneltilen 2004 – 2010 yılları arasında bütün dünyayı ekran başına kitleyen, Lost dizisinin tekrardan çekilip çekilmeyeceği sorusuna  “Yeniden çekilmesini çok isterim” cevabı hayranları heyecanlandırdı.

(ABC Başkanı Karey Burke)

ABC daha önceden de haklarını elinde bulundurduğu bir çok dizisini tekrardan çekmişti. Bewitched dizisinin yeniden çekilebileceği iddiaları ortalarda dolanırken

Halihazırda Designing Women için devam projesi çalışmaları yapan ABC belkide Lost içinde çalışmalara başlayabilir.

Belirtmek gerekir ki Lost‘un kadrosunun farklı projelerde yer alması, yüksek maliyeti dizinin tekrar çekimine başlanması için zamanın gerekli olduğunu gösteriyor.

Fakat ABC‘nin başkanı Karey Burke’nin, dizinin tekrar çekimine karşı sıcak ve istekli tavrı dizinin önümüzdeki yıllarda çekimine başlanarak bizlerle tekrar ekranlarda bulaşabilir.

6 sezon sonunda 11 Emmy ödülü kazanan, 2010 yılına kadar büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve izleyicilerinden tam not alan

Dizi hayal kırıklığı yaratan final bölümüyle hayranlarına veda etmişti. Belkide önümüzdeki yıllarda tekrar çekilerek hayranlarında ki bu hayal kırıklığını da giderebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fear The Wolves İlk Hafta Ücretsiz

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478