Kullanılabilecek Ücretsiz VPN servisleri

Vpn sınırlı erişime sahip olduğunuz ağlarda yada yasaklı olan web sitelerine erişmenizi sağlamaktadır. Vpn tercih eden kullanıcılar, İnternet aktivitelerini gizli gerçekleştirmek için ya da yaşadıkları bölgede yasaklanmış adreslere erişmek için, Vpn’i tercih etmektedirler. Fakat ücretsiz Vpn servislerini bulmak zordur. 2020 yalında en iyi servisi sağlayan Vpn hizmetlerini listeleyeceğiz.

“Burada yer alan ücretsiz VPN’lerle oyuncuların yüksek performans alması pek mümkün değil. Zira yüksek ping kötü bir oyun tecrübesi demektir. Eğer ki özellikle oyun için VPN arıyorsanız, burada yer alan VPN makalesine göz atabilirsiniz.” Ücretsiz VPN listesi

ProtonVPN

Kullanıcıların gizliği ve güvenlikleri konusunda iyi görünen Proton Vpn kullanıcılarına yüksek hızlar sağlıyor. Uygulama Ücretli ve ücretsiz seçenek sunuyor. Deneme sürümü bittikten sonra tek cihazda 3 ülke üzerinden 5 ayrı sunucuya bağlanabiliyorsunuz ayrıca program tüm platformlarda çalışmaktadır. Protonun ücretsiz vpn  hizmetinden yararlanmak için https://account.protonvpn.com/signup  adresinden üyelik aldıktan sonra, free seçeneğini seçip, uygulamayı indirip kullanabilirsiniz

 TunnelBear

TunnelBear güzel yanlarından biri hiçbir aktivitenizi kaydetmediğinin garantisini veriyor olması. Kötü tarafı ise az sayıda sunucusu bulunduğundan İnternet hızınızın önemli ölçüde düşüyor olması ve ücretsiz sürümünde  aylık 500 MB hizmet sunması fakat bu sınırlamayı TunnelBear hakkında tweet atarak 1.5 GB’a kadar yükseltebilirsiniz. Vpn Ücretsiz olarak indirmek için https://www.tunnelbear.com/pricing adresine tıklayarak üyelik aldıktan sonra, free seçeneğini seçip, uygulamayı indirip kullanabilirsiniz

Speedify

Ücretsiz hizmetlerdeki sorunlardan biri hız limitlemesidir. Speedify  bu limitlemelerde en yüksek performansı vermeyi amaçlıyor.  Özellikle İnstagram, Twitter gibi sosyal platformlarda hızlı İnternet  vereceklerini söylüyor.  35’den fazla sunucusu bulunan Speedify wi-fi , kablolu ve mobil bağlantılarda İnternet hızınızı en yüksek noktada tutuyor. Uygulamanın kötü tarafı ücretsiz sürümünün ayda 2gb kotaya sahip olması. Uygulama tüm platformlarda çalışmaktadır.  Vpn Ücretsiz olarak indirmek için  https://speedify.com/download/  adresinden indirerek kullanabilirsiniz.

Windscribe

Yüksek güvenlik ve bol limiti ile Windscribe en iyi vpn hizmet alanında en cezbedici uygulamalardan biri . Ücretsiz sürümünde aylık 20 gb veren uygulama, 8 ülke üzerinden seçim yaparak hizmetten faydalanmanızı sağlıyor. Twitter üzerinden Windscribe’den bahsederseniz 5 gb ve her davet ettiğiniz arkadaş başına da 1 gb kazanabiliyorsunuz.  Ayrıca uygulama adblocker ve kendi güvenlik uygulamasına sahip. Uygulama tüm platformlarda çalışmaktadır.   Vpn Ücretsiz olarak indirmek için https://tur.windscribe.com/download adresinden indirerek kullanabilirsiniz.

Ücretsiz vpn nasıl indirilir

Vpn’nin nasıl indirildiğini Windscribe  üzerinden anlatacağız.

Yukarıda listede vermiş olduğumuz adresten ya da burdaki  https://tur.windscribe.com/download adresine tıklayınız.

Daha sonra Fotoğrafta da  gördüğünüz gibi kutu içerisinde işaretlenmiş “Windscribe indir” butonuna tıklayınız.

 

 

Karşınıza çıkan ekranda Windows uygulamasını indirmek istiyorsanız kutucuk içerisinde işaretlenmiş “Windows” butonuna tıklayınız.

 

 

Google Chrome’ye uzantı olarak indirmek istiyorsanız “Google Chrome” butonuna tıklayınız.

 

 

Daha sonra ise fotoğrafta da gördüğünüz gibi kırmızı kutu içerisindeki  “Chrome’a ekle” butonuna tıklayınız.

 

 

Ücretsiz vpn nasıl kurulur

 •  Windows kurulumu için;

İndirmiş olduğunuz Windscribe.exe’ye tıklayınız.

Karşınıza çıkan pencerede Hızlı yükle seçeneğini seçiniz ya da özel yükleme diyerek uygulamayı yükleyeceğiniz alanı seçiniz “ileri” butonuna tıklayınız. Kurulum bittiğinde “bitir” butonuna basarak kurulumu tamamlayınız.

 

 •  Google Chrome eklentisi kurulumu için;

İndirirken “Chrome’a ekle” butonuna tıkladıktan sonra, karşınıza çıkan pencerede “Uzantı ekle” butonuna tıklayınız. Butona tıkladıktan sonra kurulumu otomatik olarak gerçekleştirecektir.

Ücretsiz vpn nasıl kullanılır

 • Windows için;

Windows kurulumunda, uygulamanın kurulumu bittiğinde otomatik olarak başlayacaktır.

 

Uygulama otomatik olarak başladığında karşınıza çıkan “Kullanıcı adı ve Parola” alanlarını Windscribe sitesinden aldığınız üyelik bilgileri ile doldurunuz ve “Oturum Aç” butonuna tıklayınız.

 

 

Üyeliğinize başarılı bir şekilde giriş yaparsanız yukarıdaki fotoğraftaki gibi bir pencere ile karşılaşacaksınız. Fotoğraftaki kutu içerisindeki alana tıklamanız durumunda, fotoğrafın hemen altında başlarında * olmayan ülkeler arasında seçim yaparak uygulamayı kullanabilir “on”, “off” butonuna tıklayarak programı kapatabilirsiniz.

 • Chrome Uzantısı için;

 

 

Chrome uzantı kurulumunda “Uzantı ekle” butonuna tıkladıktan sonra kurulum tamamlandığında Chrome’nin sağ üsttü yukarıdaki resimde kare içerisine Windscribe  uygulamasının simgesi gelecektir oraya tıklayınız.

 

 

karşınıza fotoğraftaki gibi pencere açılacaktır. Burada “Kullanıcı adı ve Parola” alanlarını Windscribe sitesinden aldığınız üyelik bilgileri ile doldurunuz ve yuvarlak içerisindeki “>” butonuna tıklayınız.

 

 

Üyeliğinize başarılı bir şekilde giriş yaparsanız yukarıdaki fotoğraftaki sağ üstte bulunan bir pencere ile karşılaşacaksınız. Fotoğrafta Kutu içerisinde bulunan, yuvarlak dünya simgesine tıklayarak ücretsiz sürüde kullanabileceğiniz ülkeleri seçerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Çin’de Yasaklanan İlginç Şeyler

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 • Burak10 ay önce
 • Selamlar,

  Bu makalede reklam çalışması gerçekleştirmek istiyorum. Lütfen bana bıraktığım e-posta adresinden dönüş yapar mısınız?

  İletişim e-postanızdan cevap gelmediği için bu yöntemi denemek zorunda kaldım.

  Saygılar,

  Burak

Sıradaki içerik:

Vestel Venüs Z20 İnceleme ve Özellikleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478