Kübra Çamlıbel Kimdir?

Kübra Çamlıbel Kimdir?

1994 yılının Ağustos ayında İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelmiştir. 17 yaşından bu yana fotomodel olarakta çalışmalarını sürdüren Çamlıbel Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır, Ayrıca Semiha Genç Pilates Studio’da pilates eğitmenliği yapmıştır. Bir çok kaynakta Pilates eğitmenliği sertifikasına sahip olduğu belirtilmektedir. Twitch yayınları öncesinde uzun süre kişisel antrenörlük ile çalışmalarını sürdürmüştür. Bir röportaj’da iş geldikçe yine model olarak çekimlere katıldığını dile getirmiştir. Bir kaç sene önce pilates eğitmenlik sertifikasına başvurup belgesini almış bir süre hayatına Personal Trainer olarak devam etmiş, günümüzde ise twitchte oyun yayıncısı olarak kariyerini sürdürmektedir.

Çamlıbel kendini şu şekilde tanıtıyor;

“Merhaba ben Kübra Çamlıbel. 24 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Sezon 3 ten beri lol oynuyorum ve şuan ligim plat 2. 17 yaşından beri foto modellik yapıyorum ve bu mesleği belli bir yaşa kadar yapabileceğim için pilates eğitmenliği sertifika programlarına katılıp 2 yıl önce sertifikamı aldım. Şuan Personal Trainer olarak mesleğime devam ediyorum. Yayın yapmaya daha önce başlamak istedim ancak ekipmanlarım yeterli değildi. Şimdi ise sık sık pubg ve lol yayınlarında görüşmek üzere :)”

İsmi neden “MirandaKerry” ?

En sık aldığım sorulardan biri bu aslında ben olaya tamamen sarcastik yaklaşmıştım. İnsanlarsa kendimi Miranda Kerr adlı mankene benzettiğimi sandılar. Alakamız yok. Oyun hayatıma League of Legends ile başlamıştım. Mainim adc di hep. Aynı zamanda mankenlik yaptığım için bağdaştırabileceğim tek manken ismi Miranda Kerr olmuştu. Öyle Miranda Kerry diye bir şey ortaya çıktı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Eylül Adıgüzel Kimdir? Nereli?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478