Knight Online TheAchGame Yeni Server Açılıyor!

achgame

knight online ach game

TheAchGame Knight Online 27 Mart Cuma 22:00’da açılıyor. Uzun zamandır herkesin beklediği farm serverlardan bir tanesi olan sunucuya ilgi çok fazla. Sizlerin de bildiği gibi yılların oyunu Knight Online halen daha binlerce kişi tarafından oynanmakta. Eski tadı özleyen oyuncular için özel üretilmiş olan TheAchGame sizler için tekrardan açılıyor.

TheAchGame Server Özellikleri

Sunucumuz myko stildir , HERMES sunucumuza göre bir takım değişiklikler yapılmıştır örneğin level cap 65 den başlıyacaktır gibi tüm maddeler alt alta sıralanmıştır lütfen hepsini inceleyiniz saygılar..

1- LeveL Cap ?

1 LeveL baslangıc ile sunucumuz açılıs yapacaktır , ilk etapda 65 LeveL sondur. (Exp Orta düzeydedir.)

2- Genie Hakkında detaylar ?

Genie Moradonda bulunan Beginners store npcsinde satilmaktadir , Ayrıyetten PUS tada bulunmaktadaır , Ürünü kullanırken premium ve level sınırı yoktur.

3- Auto Loot detaylar ?

LeveL , premium zorunlulugu yoktur. PUS ta satılmaktadır. Tüm zonelerde calısır ve belirlediginiz coin miktarinin üstündeki ürünleri toplar.

4- Master ve +70 Skilleri hakkında

Master ve +70 skiller manuel acılmaktadır.Detaylı konular REHBER bölümünde mevcuttur.

5- Para ve item nasıl kasarım ?

Para ve item kasmak sunucumuzda zordur , bunlar hakkında detaylı bilgiler REHBER bölümünde mevcuttur.

6- Sunucuda TL ile ticaret mevcut mudur ?

ilk günden itibaren sunucumuzda gold bar , CSS pazarı , item ticareti oyuncular arası serbesttir, KLASGAME aracılıgı ile bu islemlerinizi gerceklestirebilirsiniz.Oyun ici bu tarz konuları chatten yazmak veya özelden rahatsız etmek yasaktır ,ban sebebidir.

achgame

7- Monster Stone aktif mi ?

Monster stone ilk günden itibaren aktifdir , (OLD taki drop yoktur.) Master malzemeleri ve coin elde edebilirsiniz içeriye girip yaratık kesme tarzında işlem yoktur.Monster Stone tamamen düzenlenmiştir lütfen konuyu kesinlikle buraya tıklayip inceleyiniz.

8- Baslangıc itemleri nasıl ?

Baslangıc itemleri myko stildir ,Detaylar icin tıklayınız..

9- Champion paket (FULL PUS) aktif mi ?

Evet eski sunucularımızda oldugu gibi Champion paket aktifdir,Bütün puss masrafınızı karsilamaktadir. Detaylar için tıklayınız..

10- TL Ödüllü Turnuvalar olacak mı ?

Tüm sunucularımızda oldugu gibi APOLLO sunucumuzdada turnuvalar düzenlenecektir , tüm detaylar yayınlanmıstır lütfen inceleyiniz..Toplamda 1. SEZONDA 5.000 TL ödül dagitilacaktir..

11- Hileler icin cözümünüz nedir ?

AchGame ekibi olarak alt yapımıza OTO BAN (Skill süreleri kontrol edilerek bu işlem yapılmaktadır.) sistemi ile hile tarzi illegal yazilimlar için üst düzey bir alt yapı hazırlanmıştır , bu tarz yazılımlara yatırımlar yapıp dolandırılmayınız.

12- Warrior yere vurma tarzı yüksek version skiller aktif mi ?

Hayır pasiftir , tüm skiller myko stildir.

13-  Monster – boss respawn saatleri ve drop oranları neler ?

Bu konuda Tüm detayaları buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

14- ) Opal – Sapphire – Crystal Dropları ?

Sunucumuzda bu itemlerin dropları sadece Death Knight ta bulunmaktadır , bu itemleri degerli kılmak icin EMC-LFC de drobu %1 , CZ de ise drobu %15 dir.

15- ) Upgrade Oranları ve Limitleri ?

İlk etapda sunucumuzda +7 item +1 takı sondur , 2 hafta süreç geçtikden sonra +8 item ve +3 taki limitleri sırasıyla gelecektir , bu süre uzayabilir.. Upgrade oranlarını öğrenmek için buraya tıklayınız..

16-) KC Pazar Aktif mi ?

Evet Pazarda Knight Cash ile item satışı yapabilirsiniz , fakat bunun limit 3000 KC dir.. Altina inemezsiniz. Örnek;2999 KC ile pazara item koyamazsınız. 3000 ve üzeri koyabilirsiniz..

17-) TL Ödüllerinde Sezon Sistemi nedir ? Db Sıfırlanır mı ?

Sezon sistemi 15 gün sürmektedir ,bu 15 gün sonunda belirtilen TL Ödülleri teslim edilir. JOB Ödülleri – LeveL Ödülleri – CSW Ödülleri vb. etkinlikler ve Yeni 2. Sezone geçiş yapilir bu 2. Sezonda asla DB Sıfırlanma gibi birşey olmaz , sadece yeni ödül sistemi belirlenir ve tekrar mücadele başlar..

Oyun Hakkında daha fazla detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız http://www.theachgame.net/ sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Canlı Yayınları İzlemek için ; https://dlive.tv/OyunPixel adresi ve https://dlive.tv/TheAchGame Adresini takip etmeniz yeterli olacaktır.

achgame

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Xiaomi Redmi Note serisi satış rakamları ile şaşırttı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478