Kıyamet Senaryolu Yeni Çıkacak 10 Oyun !

Dünyanın sonunu konu alan ve bu konu hakkında oldukça iyi senaryolar dikkat çekmekte.Durum bu şekildeyken oyun sektöründe sıkça tercih edilmekte. Biz de sizler için yeni çıkacak olan kıyamet temalı 10 video oyunu sizler için sıraladık.

Dünyanın sonu ve bu sıralarda yaşanması muhtemel senaryoları konu alan oyunlar ile fazlasıyla karşılaşmaktayız. Bu kadar büyük olayların içerisinde hayatta kalmak için mücadele edilmesi istenen bu oyunlar,bazı zamanlarda duygusal sahneler bile içermekte.Yakın zamanda çıkacak olan 10 yeni kıyamet temalı oyun sizlerle

 

FALLOUT 76 : 

Bethesda Game Studios , en çok sevilen oyun serilerinden olan Fallout’ı bir adım daha ileriye taşımakta ve sevenlerini bir kez daha mutlu etmeyi başaracak gibi gözüküyor. 14 kasım 2018’de yayınlanacak olan bu oyun E3 2018’in fazla dikkat çeken oyunlarından bir tanesiydi. Oyun ise Playstation 4,Xboxone ve bilgisayarlar üzerinde oynanabilecek şekilde tasarlanmakta.

The Last of Us: Part 2 : 

Çıkan ilk oyun ile beraber büyük hayran kitlelerine ulaşan The Last of Us, nihayet devam oyunu ile karşımıza çıkmakta. Şu an için sadece 12 dakikalık bir oynanış videosunu paylaşan Naughty Dog, oyunun çıkış tarihi için kesin bir bilgi vermemekte. Serinin ilk oyunun da olduğu gibi devam oyunun da sadece Playstation 4’te oynanabilir olacağı belirtildi.

Çıkarttığı ilk oyunu ile beraber büyük hayran kitlesine ulaşmış olan The Last of US , sonunda devam oyunu ile karşımıza çıkmakta. Şu an için sadece 12 dakikalık bir oynanış videosunu paylaşmış olan Naughty Dog, oyunun çıkış tarihi için ise kesin bilgi vermemekte. Serinin ilk oyununda da olduğu gibi devam oyunu da sadece Ps4 ‘ te oynanabilir şekilde çıkacağını belirttirler.

Death Stranding :

Kojima Productions firmasının geliştirmiş olduğu Death Stranding’in konusunun ne olduğu tam çözülmemiş olsa da kıyamet izleri taşıdığı düşünülmekte. Dünya’dan uzakta bir gezegende geçtiği tahmin edilmekte olan bu oyun , biizlere farklı deneyimler yaşatabilir. Oyun sadece Playstation 4 üzerinde oynanabilecek.

Resident Evil 2 Remake : 

Hayatta kalma ve kıyamet senaryosunu barından oyunların vazgeçilmez etkeni olan zombiler,Resident Evil 2 Remake ile karşımıza tekrar çıkacak. 21 Ocak 1998 tarihinde yayınlanmış olan Resident Evil 2’nin geliştirilmiş mekanikler ve grafikler ile yeniden hazırlanmış olan bu Remake versiyonu yakın zamanda sevenleri ile tekrar buluşacak.

Shadow of the Tomb Raider  :

https://www.youtube.com/watch?v=RLaKaHQ0vZs

Shadow of the Tomb Raider , Kıyamet konusunu mitolojik çerçeve de konu almaktadır. Efsane Tomb Raider serisinin devam oyunu olan bu oyun, ana karakterimiz Lara Kroft ile maceralarında bizleri güzel yollara sürükleyecek. 14 Eylül 2018’de yayınlanacak olan bu oyun. Playstation 4,Xbox one ve Bilgisayarlar üzerinden oynanabilecek.

Rage 2  : 

Avalanche Studios ve ID Software işbirliği ile geliştirilmiş olan bu ve yayıncılığını Bethesda Softworks’ün üstlendiği Rage 2 önümüzdeki sene sevenleri ile buluşacak. 2019 senesinin Haziran ayında yayınlanacağı açıklanan Rage 2, Playstation 4 Xbox one ve bilgisayar üzerinde oynanabilecek.

 Overkill’s The Walking Dead :

Bu senenin dikkat çeken zombi oyunlarından biri olan Overkill’s The Walking Dead, Overkill Software tarafından geliştirilmiştir. 6 Kasım 2018’de yayınlanacak olan oyun, PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayarlar üzerinden oynanabilecek. Steam’de ön satışta olan oyunu 92 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Bu yılın dikkat çekici zombi oyunlarından birisi olan Overkill’s the Waking Dead , Overkill Software tarafından geliştirilmiştir. 6 Kasım 2018’de yayınlanacak oaln oyun, Playstation 4,Xbox One ve Bilgisayar ile oynanabilecek. Steam’de ön satış fiyatı 92 TL .

The Division 2 :

E3 2018 Sırasında tanıtılmış olan Tom Clancy’s The Division 2, önümüzdeki sene sevenleri ile buluşacak. Ubisoft’un yayıncılığını üstlenmiş olduğu oyun, Massive Entertainment’in deskleri ile geliştirildi. 15 Mart 2019’da yayınlanacak olan oyun,Playstation 4,Xbox One ve Bilgisayaerlar üzerinden oynanabilecek.

Wasteland 3 :

Wasteland 2 , 2014’ün sevilen RPG oyunlarından birisiydi ve devam oyunu olarak da merak ile bekleniyordu. Wasteland 3 sadece üç gün içinde hedeflerine ulaşarak kickstarter başarılı yakaladı ve önümüzdeki sene yayınlanması beklenilen oyun Playstation 4, Xbox One ve bilgisayarlar üzerinden oynanabilecek.

Days Gone :

Uzun süredir beklenilen Days Gone , nihayet E3 2018 etkinliğinde tanıtıldı. Bir zombi hayatta kalma oyunu olan Days Gone, Pasifik,Kuzeybatı’nın eşsiz coğrafyasında geçmektedir. 22 Şubat 2019’da yayınlanacak olan oyun sadece Playstation 4 üzerinden oynanabilecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite’da bulunan Easter EGG !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478