Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan Android Oyunları!

android oyunlar hile

Google Play Store içeriklerinde daha fazla nostalji oyun seven oyuncular hitap edebilen ücretli üç oyun kısa bir süre ücretsiz oldu.

Telefonlar için Çevrim içi aplikasyon mağazaları,uygulama ve oyunlar için bazı zamanlarda indirimler yapmakta ve bazen ücretli oyun ve uygulamalar ise kısa süreliğine ücretsiz bir hale gelebilmekte.Google Play Store’da yer alan toplam değer 33 Lira olan kısa bir zaman dilimi için ücretsiz olan üç oyunu sizler için seçtik.

Mystick Guardian VIP: Old School Action RPG – ( Oyun Ücreti 21,99 TL ) 

android oyunlar

90′larda popüler olan JRPG türlerinden esinlenilerek üretilen bu Rol play oyunu , Müzikleri ve grafikleri ile adeta bizi o yıllara götürüyor.RP oyunlarını sevenler ve 90’lar nostaljilerini android telefonlarda yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Buff Knight Advanced – Retro RPG Runner –  (Oyun Ücreti : 5,59 TL)

android oyunlar

2D boyutlarında bir RPG olan Buff Knight Advanced, 8 bit grafikten ve 8 bit ses tasarımından oluşan bir oyun. İki farklı oynanabilen karakter ve düşmanlara karşı geliştirebildiğiniz farklı taktikler ile oyunculara keyifli vakitler geçirme vaatlerinde bulunuyor. 1 Milyondan fazla yüklenmeye sahip olan bu oyun Kore‘de yılın bağımsız oyunu ödülüne de sahip.

Cannon Master VIP – ( Oyun Ücreti : 5,69 TL )

android güzel oyun

Çok hızlı bir oynanış tarzına sahip olan “Arcade” türünde olan bu oyun, güçlü füzeler oluşturabilmekte ve bu füzeleri geliştirebilir, gökyüzünden gelmiş olan düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz.Çok basit oynanışa sahip olan Cannon Master VIP‘yi takside,metroda,durakta,sıkıldığınız vakitlerde oyunu oynayarak hızlı vakit geçirebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

2019’da En Çok Oynanan Mobil Oyunlar

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478