Jurassic World: Yıkılmış Krallık Filminden En İyi Anlar

İlk film “Jurassic World”ün birkaç yıl sonrasında geçen devam filmi, artık parkı istila etmiş olan dinozorları tehdit eden Isla Nublar adasındaki yanardağı konu alıyor. Dinozor eğitmeni Owen Grady (Chris Pratt) ve parkın eski müdürü Claire Dearing (Bryce Dallas Howard) dinozorları güvenli bir şekilde adadan nasıl götürebileceklerini bulmaya çalışıyor.

  • Jurassic World: Yıkılmış Krallık için son fragman burada ve tüm hafta göreceğiniz en fragman olabilir. Bu komedi, aksiyon filmi, birkaç garip sahneler, ve hatta bir deniz canavarı vardır. Başka bir deyişle, Haziran 22’de tiyatroları vurmak için ana kursu beklerken sindirmek için oldukça iyi bir an seçkisi var. İşte benim favorilerimden bazıları.,

Dişlere Bakın !

  • Tips: Genel olarak konuşmak gerekirse, bir dinozor ağzından olabildiğince uzak kalmak istersiniz. Fragmanınızı, ana karakteriyle, öfkeli bir dinozorun ağzından tam anlamıyla dalış yaparken açtığınızda, nasıl takip edileceğine dair iyi planlarınız olacaktır.

Şu Reflekslere Bakın

  • Bir raptorun hızlı refleksleri ve bombadan kaçışı gerçekten çok iyi izlediğiniz gibi kuyruğu ile yaptığı harektten sonra bombadan kaçış hızı gerçekten inanılmaz

Bir Dinozorun Dolunay’da Uluması

  • Kurtadam gibi bir dinozor şu ulumaya bakın…

Zavallı Adam

  • Mosasaurus, helikopterden sarkan zavallı adamı havaya zıplayıp ağzıyla büyük bir “boğukluk” sesi çıkarıyor bu sahne çok iyi. Chommmmp.

Bir Canavarla Sörf Yapmaya Ne Dersiniz ?

  • Jurassic World: Fallen Kingdom, şu anda tüm Hollywood aksiyon / korku tropilerini fışkırtıyor ve ben de gerçekten şaşırıyorum.

Küçük Kız 🙁

  • Birden uyanıyorsunuz ve karşınızda böyle bir şey daha fazla söz söylemeye gerek yok 🙁

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Çağatay Ulusoy , Netflix’in İlk Türk Dizisi The Protector’u Tanıttı…

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478