iPhone SE 2 Geliyor!

Herkesin merakla beklediği Apple‘in iPhone SE 2 modeli yeni bilgilerle gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. 2019’un 2. çeyreğinde iPhone SE 2‘nin çıkacağı iddia ediliyor.

Geçmiş zamanlarda paylaşılan  tasarımsal video ve görselleriyle gündeme gelen  SE 2 ile ilgili önemli bir iddiada bulunuldu.

ThinkApple tarafından ortaya atılan iddia da  SE 2‘nin 2019’un bahar ayında çıkacağı belirtildi.

 SE 2 modelinin özellikleriyle ilgili net bir bilgi olmaksızın. ThinkApple‘ın, Apple‘a yakın kaynaklardan elde ettiği bilgilere göre  SE 2‘nin ekranının iPhone X modeline benzeyeceği, ince ekran çerçevesi olacağı ve home tuşunun bulunmayacağını belirtildi. 4.7 inçlik ekrana sahip olacağı iddia edilen SE 2 modelinin diğer iPhone‘larda olduğu gibi FaceID sensörüne sahip olacağı düşünülüyor.

SE 2 modelinde FaceID gibi son teknolojinin bulunması cihazın maliyetini arttırdığından fiyatını da biraz da olsun etkileyecektir.

 IOS 12.1.4 Güncellemesi

Apple  SE 2‘nin uygun fiyatlı kalması için  SE 2‘nin tasarımına değil donanımına odaklanacağını, iPhone XR‘daki gibi tek ana kamerası olacağını ve Apple‘ın SE 2 modelinde kablosuz sarj özelliğinin de bulunacağını tahminler arasında.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • FaceTime iOS 12.1.4 Güncellemesi ile Geliyor | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] iPhone SE 2 Geliyor! […]

Sıradaki içerik:

Ücretsiz Steam Kodu “Trash Story”

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478