İnstagram Güncellemesi Kullanıcı Arayüzü

Yeni yayınlanan instagram güncellemesi, fotoğraflardan henüz olarak tam anlaşılmayacak durumda olsa da, kullanıcıların ilgilerini çeken veriler hakkında bilgi verici yeni bir arayüz geliştirildi.

İnstagram güncellemesi yüksek çözünürlük fotoğraflar bir süre sonra daha da can sıkıcı bir hal almaya başlayabiliyor. Bu sebeple ara yüzden sıkılan bir Reddit kullanıcısı açık kaynak kodlu yeni bir sistem geliştirdi.

İnstagram Güncellemesi Detayları

Geliştirilen bu sistemde bilgi değişimi için Amerikan Standart Kodlama Sistemi olsan ASCII karakterlerinden faydalanacak.Fotoğraflar geçmişteki noktalardan oluşan telefon fotoğraf verileri gibi verilmeye başlandı.

Düzenli olarak Instagram haber akışı algoritmasının en dikkat çeken özelliği. Gönderileri karşınıza rastgele çıkartması yerine, ilginizi çekenleri çıkartmakla birlikte bunun güzel bir başarı olmasının farkındayız.

WHATSAPP BUSINESS GELİYOR !

Henüz ASCII  karakterlerinden oluşan bu görüntülerin ne olduğu anlamak bizler için oldukça zor bir iş. Fakat açık kaynaklı kodlamalar kısa süreç içerisinde büyük gelişimler gösterebiliyor.

Reddit kullanıcısının geliştirmiş olduğu düzenli Instagram haber akışı ise bu yolda emin adımlarla ilerlemeye başladı. Şimdilik fotoğraflar ile anlaşılmayacak derece karmakarışık.Beğeni,gönderi zamanı görünme sayısı gibi verilerin gösterilmesini göstermek oldukça başarılı.

Instagram ” Terminal Feed Python’da yazılan uygulamalardaki fotoğraflar tamimiyle renklendirme çalışmalarına başladı.

Ayrıca sadece şimdilik sade bir şekilde bütün verileri gösteren arayüz, büyük medya şirketlerinin ticari kullanımları için sunuldu.

Gelecek zamanlarda renklendirme çalışmalarının da tamamlanması ile birlikte bizler tarafından da tercih edilen mükemmel bir arayüz haline gelebilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite 3.4.1 Güncellemesi, Kilitlenme Sorunlarını Giderildi, Shotgun Animasyon Gecikmesi ve Daha Fazlası

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478