HP İlk Çift Ekranlı Dizüstü Oyun Bilgisayarı HP Omen X 2S Modelini Tanıttı!

HP’nin oyunculara yönelik serisi olan HP, Omen serisi ürünlerine yeni bir ürün ekliyor. Oyunculara yönelik ürünleriyle ön plana çıkan HP ilk çift ekranlı dizüstü bilgisayarı HP Omen X 2S modelini tanıttı. İşte dünyanın ilk çift ekranlı dizüstü oyun bilgisayarı HP Omen X 2S hakkında her şey. 

Son zamanlarda Omen serisi ile oyunculara yönelik ürünlere yönelen HP, Omen serisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Omen serisi bünyesindeki oyunculara yönelik başarılı kasa modelleriyle dikkat çeken HP, şimdi de yeni bir dizüstü oyun bilgisayarını tanıttı. HP Omen X 2S olarak isimlendirilen HP’nin yeni oyun bilgisayarı, diğer dizüstü oyun bilgisayarından ayrılan ilginç bir özellikle dikkat çekiyor. 

HP Omen X 2S Özellikleri!

Diğer dizüstü oyun bilgisayarlarından farklı olarak çift ekrana sahip olan Omen X 2S oyunculara farklı bir deneyim sunuyor. Omen X 2S’in ilk ekranı ana ekranı ikinci ekranı ise klavyenin hemen üzerinde bulunan ikinci bir işlevsel ekran. HP’nin dizüstü oyun bilgisayarları alanında yeni bir dönemi başlatacak olan Omen X 2S’in özellikleri.

15 inç büyüklüğünde ana ekrana sahip olan Omen X 2S, klavyenin üst kısmında da 6 inç boyutunda ikinci bir ekrana sahip. İkinci bir ekran HD çözünürlüğe sahip ve oyun severlerin oyun oynarken işlerini kolaylaştıracak olan bir takım işlevler sunuyor. Oyun severler bu ikinci ekran ise ana ekrandan oyun oynarken ikinci ekrandan ise Spotify üzerinden çalan şarkıyı değiştirip çeşitli anlık mesajlaşma uygulamarını kontrol edebilecek. 

2019 Yılında Gelecek Oyunlar

Oyun severler ayrıca uyumlu olan oyunlarda ikinci ekranında oyuna dair bir takım kestirmelere ulaşabilecek. 

HP Omen X 2S Teknik Özellikleri 

Omen X 2S iki farklı seçenekle satışa sunulacak. Omen X 2S’in ilk modeli gücünü 4.5 GHz’ye kadar arttırılabilen Intel Core i7-9750H işlemciden alacak. 16 GB RAM ile desteklenecek olan bu modelde 512 GB SSD bulunacak. Omen X 2S’in bu seçeceğinde 8 GB GDDR6 256 Bit özelliklere sahip olan NVIDIA RTX 2070 GPU bulunacak.

Omen X 2S’in diğer modeli ise gücünü 4.8 GHz’ye kadar ulaşabilen Intel Core i9-9880H işlemciden alacak. GPU tarafında 8 GB GDDR6 ve 256 Bit özelliklere sahip olan NVIDIA RTX 2080 ekran kartının bulunacağı X 2S’in RAM kapasitesi 32 GB RAM ve dahili hafızası ise 1 TB SSD’den oluşacak. 

Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz bilinmeyen Omen X 2S’in ilk modeli 3.200 dolardan satışa sunulacakken ikinci modeli ise 4.500 dolardan satışa sunulacak.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Yeni Battle Royale Oyunu Mordhau Çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478