Hitman 3 Çok Yakında Geliyor !

Hitman serisi, IO Interactive’in 2000 senesinden şu zamana kadar kadar yayınlanan serisi Hitman 3 oyununu çok yakında bizlere getiriyor. Seride birçok oyun olması, normal olarak eleştirileri de yanında getiriyor. Kimi oyunlar epey sevilirken, bazı oyunların ise tabiri caizse yüzüne dahi bakılmıyor.

Serinin nihai oyunu olan Hitman 2, 13 Kasım 2018’de oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyun, çoğu şahıs doğrulusunda pozitif cevap alsa da neredeyse aynı miktarda bir çok şahıs taranfından beğenilmedi. Kimileri doğrultusunda etkin tek oyun olarak görülse de bazı oyuncular tarafından vasat görünen Hitman 2’nin devam oyunu olarak ileriki Hitman 3’ü bekleyenlere, güzel haber Noclip tarafından geldi.

Son Hitman 2 Trailer’ı Bizi Ormana Götürüyor

Video oyunları içinde belgeseller çeken Noclip, IO Interactive’in stüdyosuna gittiğinde röportaj yaptı. Röportajın tek bölümünde şirketin başındaki ad Hakan Abrak, yeni tek şeyle rüstünde “çalışabiliyor olduklarını” açıkladı. Şirketin Hitman 3 içinde içerik geliştirmeye başladığını gördüğünü bildiren Noclip, stüdyoların çoğunda saklı bir şeyler üstünde çalışıldığını açıkladı.

Bunların yanında Hitman 2 içinde yeni görevin fragmanı yayınlandı. İsmi ‘Siberia’ olan bu görevde Ajan 47, bir hapishaneye gittikçe Roman Khabko ve Vitaly Reznikov’u tesirsiz duruma getirilmekle görevlendiriliyor. Bu misyon, oyuna Sibirya, Rusya’yı ve yeni Keskin Nişancı Mücadeleleri ekliyor.
Sibirya görevinin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 10’un Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478