Harcadıkça Para Kazandıran Uygulama Google Play Points

Günümüze kadar indirilen uygulamalardan  sadece yayıncılar para kazanıyordu. Google’ın yeni çıkaracağı programı Google Play Points ile uygulama indirdikçe ödüllendirmeler olacak. 

Google Play Store‘daki  uygulamalarına zamanınızı yada paranızı harcayanlardansanız, Google’ın yeni programı Google Play Points  tam sizlere göre. Google harcadıkça para kazan uygulaması 3 kasım’da açıklandı. Play Points uygulaması şuanda, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Kore‘de aktif durumda olsa da büyük bir ilgiyle karşı karşıya.

 

Google Allo nedir? Nasıl kullanılır?

 

Google harcadıkça para kazan uygulaması, Google Play Points uygulamasına katılım ücretsiz. Tek sefer üye olmanız yeterli. Üye olduktan sonra, satın aldığınız oyunlar ve uygulamalarla ya da öne çıkarılan ücretsiz uygulamaları indirdiğinizde ödüller kazanıyorsunuz. Kazanılan ödüller şunlar; oyunların içerisinde yer alan kozmetikler, film, kitap ve abonelikler. Ayrıca indirilen, satın alınan uygulamalardan da puanlar kazanarak istediğiniz uygulamada özel eşyalar ya da indirimler için bu puanları kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın kullanımı arttırmak amacıyla da haftalık puan ödülleri de yapılacak.

Google Play Points Uygulama İçi Satın Alımları Destekliyor

Uygulama içerisinde kullanıcıların ulaşabileceği 4 tane belirlenmiş seviye bulunuyor. Bu belirlenen seviyeler; Bronz, gümüş, altın ve platin olarak adlandırılmış. daha yüksek seviyede bulunan kullanıcı, harcadığı bir dolar başına daha yüksek puan elde ediyor. Ayrıca her seviyenin farklı haftalık ödülü var. Play Points ile topladığınız puanlar ile kar amacı bulunmayan  sivil toplum kuruluşlarına ve ya yardım kuruluşlarına, destek olmak amacıyla puanlarınızı kullanmanıza olanak sağlıyor.

 

Play Points Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Programa katılmak için yapmanız gereken çok basit. Aşağıdaki adımları uygulayarak, Play Points uygulamasına katılabilirsiniz.

  • Android Cihazınız üzerinden Google Play Store uygulamasını açın
  • Sol üstte yer alan üç çizgiye basınız
  • Menü açıldıktan sonra Play Points Sekmesine geliniz.

Yapmanız gereken işlem bu kadar. Daha sonra oyun ve uygulamalara para ve zaman ayırdıkça puanlarınızı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Son defa hatırlatmakta fayda var. Google Play Points uygulaması şu anlık Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Kore‘de aktif durumda. Türkiye‘de Aktif durumda Değil ne zaman geleceği hakkında bir açıklama yapılmadı.

Uygulama hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için Oyunpixel’i takipte kalın

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

2020 Yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Belli Oldu!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478