Half Life 3 ( Tüm Sızıntılar ve Söylentiler )

Half-Life 2: Episode Two’nun şok edici sonuyla birlikte, Half-Life serisinin son ortaya çıkışından bu yana uzun yıllar geçti. Ve bizler düşündük ki Valve böylesi baş döndürücü bir seriyi kesinlikle uzun aralıklı bırakmaz. Elbette, yüreğimize dokunan bu final, Valve’ın çoktan adam akıllı bir son hazırladığı anlamına geliyordu ve Valve’ın seri oyunları arası kötü şöhretli uzun bekleme süreleri firmanın geçmişinden gelen bir alışkanlık elbette .

 

Half life 3 Hakkında Bilgiler

Geçtiğimiz on yıl normal bir Half-Life 3 ya da Episode 3 ile oyunları ile sonuçlanmadı . Ama çok daha fazlası oldu: hem resmi kanallar hemde akıllıca aldatmacalar ile bizlere sürekli bir gün umut verip diğer gün elimizden aldılar.

Reddit soru-cevap başlığındaki Gabe Newell ve eski Valve senaristi Marc Laidlaw’ın ifşa ettiği bazı şeyler sayesinde listemizi 2017’ye kadar gelen tüm Half Life 3 haberleri ile güncelledik.

İşte topladığımız Half-Life 3 ile alakalı tüm söylentiler, sızntılar ve palavralar.

  • 2006-2011: Yüksek umutlar ve büyük sataşmalar
  • 2012-2013: Birçok sızıntı ve Hafif hayal kırıklığı
  • 2014-2016: Sanal gerçeklik ipuçları
  • 2017: Fan yapımından daha acemi

2006 – Onaylı 

Half life 2 den sonra bir süre oyuncular Half life 2 nin içinde bir sır aradılar . Half life 2  geçen bir cümle ”in time for Christmas 2007! ” bu mesaj hızlı bir şekilde büyüyüp ciddi anlamda 2007 senesinin başlarında Half life 3 çıkacağına inandırdı .

2008 OCAK – Sahte resim

Half life 2 nin üzerinden 4 sene geçti . Ve oyuncular bir haber , bir mesaj bekliyordu . 2008 Ocak ayında böyle bir Ekran görüntüsü ortaya çıktı . Fotoğraf tabi ki bekleyici kitlesi için çok ciddi bir tepki aldı . Elbette sahteydi .

2011 ARALIK – Sahte Hesap 

2011 Aralık ayında Chandana Ekanayake adlı bir twitter hesabından valvede çalıştığı yönünde bir tweet atıldı . Ve adamın üzerinde Half Life 3 ün tişört ü vardı . Tabiki kısa sürede Valve haberi yalanladı .

2012 Nisan – Fazla ‘P’ Harfi 

store.steamppowered.com adresinde bir Half life 3 Now Available resmi yayınlandığında milyonlarca Half life 3 oyuncusunu çılgına göndürdü . Fakat kimse sitedeki fazla ‘p’ harfini fark edememişti . Site günümüze kadar devam etti ve  bir Nisan Şakası şakası olduğuna dair bir uyarı ile etiketlenmiş durumda.

2013 Ağustos – Yanlış uyarı 

  • Bir steam topluluk duyuruları sayfasında Half Life 3 iç beta sürümünün başlangıcı duyuruldu . Duyuran gerçek geliştirici , Gerçek topluluk fakat duyuru sahte . Duyuruyu yapan cezalandırıldığına dair bir açıklama yapıldı . Duyuru yapan Grand Pc kendi twitter hesabından duyurunun sahte olduğunu ve test amaçlı yaptığını , bu kadar hızlı yayılmasını beklemediğini yazan bir tweet attı .

2016  Ağustos – Gameskomedi 

Bir oyun fuarında Half life 3 afişini asmıştı . Tabiki dalga geçmek amaçlı olan bu afiş çok kısa süre içinde anlaşıldı . Afişte ‘HALF LİFE 3 EDİTÖR GERİ DÖNDÜ ‘ yazıyordu . Ve afiş resimsiz kırmızı bir arka temadan oluşuyordu .

2017 Ocak – Gabene sorulan soru

Gabe Newell bir programa katıldı. Programda ona en çok sorulan soru olarak Half Life 3 hakkında internette çıkan haberlerin yalan olup olmadığı sorusu soruldu . Gabe Newell ise ‘ Ben Şahsen internetteki çoğu isimsiz kaynakların haberlerine inanıyorum ‘ şeklinde bir açıklama yaptı . E buda Half life 3 için bir sinyal olarak görülebilir .

Half life 3 ile ilgili şuanda bir açıklama yok . Gelir mi bilinmez. Gelene kadar sanırım bu tür yalan haberler bizi heyecanlandırmaya devam edecek .

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fortnite Sezon 5: Yeni Harita Sızdırma, Battle Pass için Wild West teması

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478