Haftalık Steam İndirimleri

Steam indirimleri farklı oyun türlerinden yüzlerce oyun ve genişleme paketleri her hafta düzenli olarak indirime girmekte.

Bu hafta da haftalık indirimlerin yanında Square Enix oyunlarına özel olarak uygulanan ilginç fiyat indirimleri de başladı. Kampanya dahilinde çok fazla yeni ve eski Square Enix oyunları indirime girmiş bulunmakta.

Steam’de bu hafta hangi oyunlar indirimde?

Steam haftalık indirimlerinde bu hafta yine çok fazla oyun indirime girmiş bulunmakta.Steam indirimleri Özellikle Square Enix oyunlarında fazlasıyla iyi indirimler bulunmakta.PC’de satış platformları aralarında rekabet günden güne kızışmaya başlıyor. Önümüzdeki dönemlerde firmalar birbirleri ile rekabet için nasıl bir yarış içine girecek tamamen merak konusu. Rekabeti bir kenara bırakacak olursak sizler için bu hafta Steam indirimlerinde dikkat çeken oyunları sıraladık.

Origin Kullanıcılarının Gerçek İsimleri İfşamı Ediliyor ?

 

Geçtiğimiz sene çıkış yapmış olan Square Enix oyunlarından Shadow of the Tomb Raider %50 indirime girmiş bulunmakta. 200 TL’den 104.50 TL’ye düşan Tomb RAider’ın dışında yine yeni olan oyunlardan Life is Strange 2 de indirimde.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Aykut Ayküz2 sene önce
  • haftalık steam indirimlerini burdan kontrol edeceğim teşekkürler

Sıradaki içerik:

Crysis Karakterleri Apex Legends’a Geliyor!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478