GURURUMUZ OLAN SPACE SOLDİERS CS: GO WESG TURNUVASINDA İKİNCİ OLDU

Gururumuz e spor alanının büyük turnuvalarından CS:GO WESG’te dünya ikincisi oldu . Ekibimiz F grubundan büyük bir üstünlük sergileyerek namağlup bir şekilde 9 puanla gruptan çıkmayı başardı. Space soldiers çalışmalarına hızla devam ederek gururumuz olma yolunda ilerliyor.

Daha sonra ünlü isveç ekibi GODSENT ile karşılaştı  ve 2-0’lık bir skorla isveç ekibini geçti .

Yarı finalde Rusya ekibiyle kozlarını paylaşan ekibimiz tekrar 2-0’lık bir skorla rakibini rahat bir şekilde geçmeyi başardı ve final etabına yükseldi . Finale kalan diğer bir ekip ise FNATİC ekibi oldu . Fnatic bu zamana kadar bir çok turnuvada derece yapan tecrübeli bir takımdı .

Güçlü rakibimizle Cobblestone haritasında gerçekleştirdiğimiz ilk maç 16-12’lik bir skorla Fnatic ekibinin oldu . İkinci maç İnferno haritasında kıran kırana geçen bir maçtı . Ekibimiz güzel bir oyun sergileyerek durumu eşitledi ve  16-19’luk bir skorla rakibini yenmeyi başardı .  800.000 dolarlık ödül için ekibimiz son aşamaydı .

EXTREMESLAND 2018 100,000$ ÖDÜL HAVUZU İLE SUNULDU

Mirage haritasında Space Soldiers’ın 14 -7’lik ezici bir üstünlüğüyle giden maç malesef diğer roundlarda rakibimizin lehine dönüşmeye başladı ve 16-14’lük bir skorla maçı kaybetti.Space Soldiers çok fazla bir başarı elde edemezken  Fnatic ekibi 800.000 dolarlık ödülün sahibi olarak 1.oldu . 300.000 dolarlık ödülün sahibi olan ekibimiz  CS:GO WESG’te büyük bir başarıya imza atarak ikinci oldu . Ekibimizi tebrik eder , başarılarının devamını dileriz .

Aşağıdaki linklere tıklayarak 3 haritada geçen maçları izleyebilirsiniz .

Game 1 (cobblestone) :

Game 2 (inferno) :

Game 3 (mirage) :

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

PUBG MOBİL OYUNU ÇIKTI !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478