GTA V Türk RolePlay Serverı “Aura RolePlay”

GTA V Türk RolePlay Serverı "Aura RolePlay"

Başlıklar

FiveM Nedir ?

 • FiveM, Gta5’in online modu diyebiliriz.
 • Sunuculara mod yüklenip (roleplay,drift,vb) online olarak oynanılan zevkli bir serüven.
 • Türk sunucularına gelecek olursak çok sayıda Türk sunucusu mevcut fakat bir kaç tane güzel Türk sunucusu var,
  bunlardan birisi bizim size önereceğimiz “Aura RolePlay” sunucusu detayları aşağıda görebilirsiniz.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

Aura RolePlay

FiveM kullanıcılarına GTA V’i sevdirecek bir sunucu arıyorsanız “Aura RolePlay” sunucusunda oynayabilirsiniz. Nedeni ise bu sunucuda yetkililer tüm kullanıcılar ile ilgileniyor şikayetlerini ve isteklerini umursuyor ve sürekli sunucu güncel tutuluyor.

 • 2 ay önce açılan “Aura RolePlay” GTA 5 FiveM sunucusu 23 Haziran tarihinde sunucuya wipe (sunucu sıfırlamak) attı. Yeni bir sunucuya geçen 128 kişiye akıcı bir oyun keyfi sunmayı planlayan Aura RolePlay,
  sürekli kendini geliştiren, rakiplerinden farklı eklediği yenilikler ve farklılıklar sayesinde kendini ön plana çıkarıyor.
 • Kasaba sisteminde roleplay hizmeti sunan bu sunucu ilgili destek kadrosu ve kurucu ekibi sayesinde oyun içerisinde yaşanan herhangi bir bug veya sorun yaşamanız halinde sizinle doğrudan ve hızlı bir şekilde iletişime geçiyorlar ve 24 saat boyunca destek sağlıyorlar.
 • Bu sayede sabahın 5’inde oynarken bile destek verebilecek birini aramanıza gerek kalmıyor.
 • Sunucu özelliklerine gelecek olursak;

Sunucu Özellikleri

 • Her akşam çekilen piyango, online oyuncular tarafından işletilen araç alım – satım modifiye yani galeri sistemi, oyuncakçı sistemi ile silah satışı, gerçek hayata yakın ekonomi, düzenli eventler (Oyuncak araba yarışı, bisiklet turu, yat partisi, kafes dövüşleri,yüzme yarışı vb. gibi etkinlikler).
 • Sorunsuz illegal ve legal meslekler, çuval,kucaklama ve gerçekçi kimlik sistemi, hapishane ve topluluk hizmeti (adli kontrol) sistemleri, sicil kaydına göre whitelist meslek alımı, avukatlık ve gerçekçi duruşma rolleri, yüksek fps değerleri, gece klübünde alkol satışları ve sarhoşluk sistemi, aktif admin kadrosu, gelişmiş garaj sistemi ve zimmetli araçlar, kişisel araç içerisinde gizli kamera sistemi, ve anticheat sistemi mevcut.
 • Nerdeyse her hafta getirilen yeniliklerle online kullanıcı sayısını her gün arttıran “Aura RolePlay” FiveM sunucusunu denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Sunucunun discord adresi: https://discord.gg/UbzsHNA

Aura RolePlay Sunucusundan Videolar

GTA V Türk RolePlay Serverı "Aura RolePlay"

Aura RolePlay