GTA 6 2019’da Geliyor Mu ?

“GTA VI Coming 2019”: Bu, son birkaç gündür birçok GTA Online oyuncunun ekranlarında ortaya çıkan ve doğal olarak insanların kafası karışmış mesajdır. Rockstar’ın grafik toplamasının oyunu yanlışlıkla kendi devamını sızdırdı mı ? GTA 6’nın önümüzdeki sene Kırmızı Ölü Kefaret 2’nin serbest bırakılmasına çok yakın bir zamanda başlaması gerçekten olabilir mi? Açık dünya suç serisi için gizli bir duyuru var mıdır? Ne yazık ki bütün bu soruların cevabını resmi bir açıklama olarak alamadık  ama bu yeni bilginin görünürdeki meşruiyeti göz önüne alındığında, hiçbir şeyi tamamen ortadan kaldıramayız.Oyunlar, çevrimiçi ortama daha fazla entegre edildiğinden, bir geliştiricinin, sonraki sıralamalar için mini reklamlarla başlıklarını doldurması yaygın bir uygulamadır ve söz konusu bildirim resmi duyurudan önce ortaya çıktığında, oyunlar bu şekilde sızdırılmış olur. Buna ek olarak, bu GTA 6 reklamı içerilen bir sorun değildir, ancak birden fazla kullanıcı, pop-up’ları oyunlarında, birkaç platformda, önyükleme için doğrulanmış ekran görüntüleriyle birlikte belirttiklerini bildirmiştir. Yani, evet kesinlikle bir şans var ancak küçük bir şans diyelim.

Bir düşünün: Rockstar ne zamandan beri iki parçasını bu kadar yakın bir şekilde bir araya getirdi? Daha da önemlisi, neden olsun ki? GTA 5 hala satılıyor ve Red Dead Redemption 2 muhtemelen aynı şeyi yapacaktır.Rockstar’ın yeni bir oyun çıkarması birkaç yıl sürüyor, bu yüzden birbirinin 12 ila 15 ayı içinde ikiyi başlatacağı fikri saçma geliyor. Buna inanmak istediğim kadarıyla,% 99 yanlış alarm derim.

Bu interneti spekülasyonla çılgınlaştırmayı bırakmadı ve anlaşılabilir bir şekilde. Sahte olsa bile, bu oldukça ikna edici bir şeydir, bu yüzden GTA hayranlarının erimeye gönderilmeleri şaşırtıcı değildir. Gelecek yıl GTA 6’nın olup olmayacağı olsun, Red Dead Redemption’ın devamı olan köşenin tam ortasına geldiğinde neredeyse hiç zor olamayacağımıza dair şikayetlerimiz var.

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

OnePlus 6 Alev Kırmızısının Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478