Gta 5 Türkçe Yama Nasıl Yapılır ?

Başlıklar

GTA 5, son zamanların en çok oynanan ve en fazla ses getiren oyunlarından birisi oldu. Oyunculara sunmuş olduğu deneyim sayesinde bizleri kendisine bağlayan GTA 5, daha öncesinde bir çok görev yamaları ile GTA 5 Türkçe yama şeklinde bizlere sunulmuştu.

Bu Türkçe yamayı oyunculara sunmuş ulan ekip ise, oyunun eksik olan kısımlarını da yeni yamalarına dahil ederek son versiyon bir yama geliştirdiler. Bu çalışmalar da sonuçlarına ulaşmaya başladı. GTA seven oyuncular olarak %100 Türkçe yama ile GTA 5 rahatça oynayabileceğiz. Sevilen oyunu sadece hikaye modunda değil, DLC ve online modlarda dahil, her şeyi tamamen Türkçe olarak oynayabileceğiz.

GTA 5 TÜRKÇE YAMA İÇERİKLERİ

  • GTA 5 Hikaye Modu. Bu mod içerisinde toplamda 79 farklı görevin bir araya gelerek oluşturmuş olduğu görevlerin tamamı Türkçe bir şekilde tasarlandı. Bu görevler dışında ise Strangers & Freaks, Events görevleri gibi farklı olaylar, karakterimizin diğer kişiler ve çevre ile etkileşimleri, ve sokakta şahit olduğumu saçma muhabbetler, sohbetler de oyunun içerisinde tamamen Türkçeleştirilmiş hale getirildi.
  • Tüm Menü ve arayüz fonksiyonları, oyunun içerisinde bulunan en ufak yazılı metinler de tamamen Türkçeleştirildi.
  • Tüm gelen Güncellemeler,DLC paketleri ve Heist olarak da bilinen özel görevler de tamamen Türkçe.

Techno game  ekibinin uzun uğraş sonunda ulaştığı bu başarılı yolda GTA 5 Türkçe yaması sonunda oyuncuların beğenisine hazır bil şekilde sunuldu. En çok dikkat çeken unsurlardan birisi ise Online kısımdaki etkileşimlerin de Türkçe olması.

GTA 5 OYUN MODLARI

Rockstar firmasının yapmış olduğu açıklama ile GTA 5 Online versiyonuna banka soygunları harici, yeni olarak bir çok Pvp modları da ekleneceği bildirildi. GTA Online banka soygunu modu ile beraber oyun içeriklerine eklenecek olan yeni pvp modlarının isimleri de şu şekilde

  • Siege Mentality
  • Come Out to Play
  • Hasta La Vista
  • Gta 5 Casino Royal

Rockstar firmasının sürekli olarak yeni mod çıkartması ise bazı kişilerin dikkatini fazlasıyla çekti ve olumsuz şekilde yorumları ile karşıladılar. Yeni bir oyun çıkartamayan firma anca basit modlar ile insanları oyalasın gibi ithamlarda bulunan kişiler hakkında da, gta sevenler fazlasıyla tepkilerini gösterdiler. Bu kadar büyük bir yapım olan oyunun vice city versiyonu bile halen oynanmasına rağmen. Son nesil ve milyonlarca oynana gta 5 oyununun böyle saçma bir yorum alması bizleri de rahatsız etti.

Gta 5 Türkçe yamaya buradan ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Gta 5 Türkçe Yama 2020 – Oyun Pixel5 ay önce
  • […] yamayı oyuncular için özel olarak hazırlayan technogame.net ekibine bu  oyunpixel.com/gta-5-turkce-yama-nasil-yapilir paketi için teşekkürlerimizi bir borç […]

Sıradaki içerik:

Steam En Çok Oynanan Oyunlar

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478