GTA 3 TEKRAR PİYASAYA SÜRÜLÜYOR !

GTA denildiğinde çok fazla oyun severin aklına şüphesiz ki oyun serilerinin en efsanelerinden olan GTA 3 , GTA Vice City ve GTA San Andreas geliyor. Açık dünya oyunlarına başka bir boyut kazandırmış olan GTA serisi efsane olan oyunlarından GTA 3 ‘ ü 20 sene sonra tekrar piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

20 sene aradan sonra GTA 3 yeniden karşımıza çıkıyor !

Uzun süredir 12 kişilik ekip tarafından geliştirilmekte olan GTA 3D ile bu seriyi seven oyuncular için güzel bir nostalji beklemekte.

Playstation 2 ve DreamCast kullanıcılarına özel olarak geliştirilen fakat piyasaya sunulmayan GTA 3 versiyonu GTA 3D projesi ile gerçeğe dönüştürüldü.

Hepimizin de bildiği üzere  söz konusu olan GTA 3 versiyonu Liberty City yerine Portland’da geçecekti fakat son yaşanan gelişmeler sonucu iptal edilen oyunun bu veriyonu ne yazık ki kaderine terk edilerek yarıda kesilmişti.

Bunun haribinde piyasaya sürülmeyen bu oyunda, orjinal oyundaki Claude karakterinin de görüşünü biraz daha farklıydı.Geliştirilmekte olan mod ise bizleri bahsi geçmekte olan Claude karakteri ile aynı şekilde karşılıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Anthem’i Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478