Grand Theft Auto VI Ana Karakterleri Netleşmeye Başladı

Başlıklar

Rockstar Games’in en sevilen oyunlarından olan Grand Theft Auto’nun yeni oyunu ile ilgili detayları ortaya çıkmaya başladı. Yeni Grand Theft Auto VI ana karakterleri netleşmeye başladı. 

Oyun severlerin büyük bir beğeniyle oynadığı yapımların başında gelen Grand Theft Auto V yıllar geçse de eskimiyor. Son GTA Online güncellemesiyle oyun severlere keyifli dakikalar yaşatan GTA V’in sonrasında çıkacak olan GTA VI oyunu da oyun severler tarafından merak ediliyor. 

GTA 5 Marvel Spider-Man Modu Geldi

Ortaya atılan iddialara göre GTA VI’nın oyun haritası şimdiye kadar en büyük oyun haritası olacak. Oyuncular GTA VI oyununda şehirden şehire seyahat edebilecek. Önceki GTA VI iddialarına göre oyuna ilk olarak erkek karakterle başlayacaktık ve sonrasında çeşitli görevler yaparak karakteri geliştirecektik. Ortaya çıkan yeni iddialara göre oyuna bir kadın karakterle başlayacağız. 

Grand Theft Auto VI Ana Karakterleri Kaç Tane Olacak?

Grand Theft Auto oyununda 3 karakteri yöneten oyuncular yeni oyunda daha fazla karakteri yönlendirebilecek. Henüz çıkış tarihi ve diğer detayları bilinmeyen GTA VI oyununa dair yeni bilgilerin önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Apple Logic Pro X güncellendi!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478