Google’dan Gallery Go uygulaması!

Gallery Go

Google Fotoğraflar uygulamasının düşük donanımlı cihazlar için geliştirilen Gallery Go uygulaması bugün yayınlandı.

Google, internet bağlantısı düşük olan ve donanımsal açıdan giriş seviye telefonlara hitap eden Go girişimi için bugün yeni uygulama yayınlandı. Google Fotoğraflar uygulamasının lite sürümü diyebileceğimiz bu yeni uygulama oldukça fazla seçenek sunuyor ve akıcı bir şekilde çalışıyor.

Uygulama ile;

 • Otomatik organize etme özelliği sayesinde fotoğrafları daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
 • Otomatik iyileştirme gibi düzenleme araçları ile en iyi halinizde görünebilirsiniz.
 • Daha az veri kullanır, internet bağlantısı olmadan çalışır, uygulama boyutu küçüktür .OTOMATİK ORGANİZE ETME

  Her gece Gallery Go uygulaması, fotoğraflarınızı şu gruplara göre otomatik olarak organize eder: İnsanlar, Selfie’ler, Doğa, Hayvanlar, Dokümanlar, Videolar ve Filmler.
  Gallery Go düzeninizi korumanızı sağlar. Böylece, arkadaşınıza veya bir aile üyesine ait o fotoğrafı bulmak için daha az zaman, onlarla anılarınızı paylaşmak içinse daha fazla zaman harcayabilirsiniz.*

  OTOMATİK İYİLEŞTİRME

  Gallery Go’da, tek dokunuşla fotoğraflarınızı en iyi hale getiren otomatik iyileştirme gibi kullanımı kolay fotoğraf düzenleme araçları vardır.

  KLASÖRLER VE SD KART DESTEĞİ

  Fotoğrafları istediğiniz şekilde organize etmek için klasörlerden yararlanın. Bu arada SD Kartlardaki içeriği kolayca görüntüleyebilir, kopyalayabilir ve iki yöne de aktarım gerçekleştirebilirsiniz.

  PERFORMANS

  Gallery Go küçük boyutta bir dosyada gelir, dolayısıyla kendi fotoğraflarınız için çok daha fazla alana sahip olursunuz. Bu arada da cihazınızda daha az bellek kullanır ve telefonunuzun yavaşlamasına neden olmaz.

  İNTERNET BAĞLANTISI OLMADAN ÇALIŞIR

  İnternet bağlantısı olmadan çalışacak şekilde optimize edilen Gallery Go, paketinizdeki verilerin hepsini tüketmeden tüm fotoğraf ve videolarınızı kolayca yönetebilir ve depolayabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Zula Süper Lig 4. Sezon Başlıyor !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478