Google Stadia Oyunları Ve Ücretleri Kısa Zamanda Açıklanacak

Geçtiğimiz aylarda Google tarafından tanıtılan bulut tabanlı oyun konsolu Google Stadia oyunları ve ücretleri kısa sürede belli olacak. 

Google’ın Mart ayında gerçekleştirdiği etkinlikte tanıttığı Stadia isimli bulut tabanlı oyun konsolu büyük beğeni kazanmıştı. Google’ın oyun severleri heyecanlandıran bu yeni ürünün oyunları ve ücretleri de merak ediliyordu. Chrome tarayıcısının yüklü olduğu bilgisayarlarda, Chrome Cast destekli akıllı televizyonlarda ve bütün Android cihazlarında desteklenen Google Stadia’ya ait tüm detaylar yaz aylarında duyurulacak. 

Google Stadia Oyunları Neler Olacak? 

Oyun geliştiricilerinin oyunlarını Google’ın sunucularında tasarlama ve çalıştırma imkanı sunan Google Stadia, geliştiricilerin ayrıca uzun veri işlemelerini çok daha kolay bir yönden gerçekleştirmelerini sağlıyor. 

Üst seviye grafiklere sahip oyunları oynatmak için ihtiyaç duyulan yüksek performans sahibi bilgisayara olan ihtiyacı ortadan kaldıracak. Google Stadia’nın fiyatının ve oyunlarının ücretlerinin belli olmasıyla birlikte oyuncuların Google Stadia’ya olan tepkilerini göreceğiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Bethesda İçin Elder Scrolls Müjdesi

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478