Google Chrome Güncellemesiyle Artık Bilgilerimize Erişilemeyecek

chorome gizli mod

İnternet’te kimliğimizi gizleyerek dolanmamızı sağlayan Google Chrome gizli modu, tam olarak gizlememizi sağlayacak. Gizli mod’un asıl özelliği, Bizim olan bilgilerimizi, gezindiğimiz sitelere paylaşım yapmadan, İnternet’te gezinmemizi sağlamak. Fakat bu özellik çalışmıyordu. Gizli moda geçmiş olsak ya da olmasak da bilgilerimizi gezindiğimiz siteler alabiliyordu. Google yeni geliştirdiği sistem ile gezindiğimiz sitelerin bizleri takip etmesi ya da bilgilerimizi almasını imkansız hale getiriyor.

Google Chrome Yeni Güncellemesiyle Artık Takip Edilmek İmkansız Olacak

google gizli mod

Google, Windows, Linux ve Mac platformları için Chrome’nin 74 sürümünü  erişebilir hale getirdi. Resim içine resim, karanlık mod, animasyonları durdurma, animasyonları kaldırma ve animasyonların hareketlerini azaltma, gizli mod’un açık olması ya da olmaması durumunda bile siteler tarafından takip edilebilme ve bilgilerin alınmasını engelleyen özellikleri 74 güncellemesi ile beraberinde getiriyor.

IOS 12.3 Beta 3 Yayınlandı!

Tarayıcıya  eklenen takip edilememe özelliğini aktif etmeniz için, Tarayıcınızı 74 sürümüne güncelledikten sonra Chrome’daki arama kısmına tırnak içerisindeki “chrome://flags/” yazısını yazıp arama yaptıktan sonra ekranınızda beliren yerde “Filesystem API” ayarını etkinleştirmeniz gerekmektedir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Mortal Kombat 11 puanları açıklandı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478