God Of War’dan Performans Modu Hamlesi

  • Oyunun yönetmenlerinden Yaratıcı fikirleriyle ve görsel sanatlarındaki tasarım ve dehasıyla tanınan ”Cory Barlog, yeni God Of War’un keyfini tam olarak çıkartmak için akıcı görselleri daha iyi anlamamız için PS4 Pro’nun mükemmel bir seçenek olduğunu duyurdu.
  • Santa Monica Studio’nun yeni God Of War Oyunu, Playstation 4 Pro’da oyunu oynayanlar için en iyi görüntüyü ps4 pro’da alabilir.Hatta Sony’nin bu oyuna özel yenilikçi ve şık tasarımla ortaya çıkardığı konsol düşüldüğünde heycanlanmamak elde değil.Usta yönetmen Cory Barlog,”Performans Modu” ile daha düşük çözünürlüklü televizyonlarda bu etkileyici oyunu daha iyi grafikerle oynayacağımız belirtilirken yine de bu eserin 4K teknolojisi ile oynanmasından yana olduğunu belirtti.

  • Oyunun videosu.

Performans Modu Nedir ?

  • Performans modu; bu opsiyonu sunan oyunlar için daha düşük çözünürlükte daha yumuşuk bir oynayış sağlayan bir sony teknolojisidir. Amaç oyunu 4K-60fps yerine 1080P-30fps oynatmak.Bununla beraber 4K görüntüyü de sıkıştırarak Full HD televizyonlarda kaliteli bir görünüm sağlamak
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

GÜNÜN ÖZETİ ( 30 MART )

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478