God of War Kratos Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

PlayStation oyun konsolunun sevilen oyunları arasında yer alan God of War oyun severler tarafından çok seviliyor. God of War Kratos hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. 

God of War serisinin yapımcı ekibinde olan ve serinin üçüncü oyununda da baş yapımcı olan Stig Asmussen, önemli bir açıklama yaptı. Stig Asmussen, God of War  Kratos hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Kratos için düşünülen diğer isimleri paylaştı. Asmussen açıklamasında;

“God of War oyununun yapım aşamasında David Jaffe ile birlikte pazarlama ekibine isimler sunduk. Kratos ismi üzerinde uzun süre düşündüğümüzde ilk isim Dominus olmuştu. Oyununun pazarlama ekibi bu ismi beğenmedi. Ekibimizdeki isimler pek çok isim paylaştı. Kratos ismi ile birlikte teklif edilen isimlerden birisi de Stig ismi idi.” dedi. 

Yeni God of War, video oyununda ebeveynlik sorunuyla dikkat çekiyor

God of War oyunundan önce Sony’nin Dark Odyssey adıyla piyasaya çıkacak olan Sony oyunu çıkmıştı. Dominus ismine baş karakteri olan olan oyun hiç başarılı olamamıştı. GoW oyununun Kratos isminde karaktere sahip olması belki de oyunun karakterini değiştirdi ve daha çok sevilmesini sağladı. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Merakla Beklenen Grid Oyununun Fiyatı Açıklandı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478