Gizemli Logo Baldur’s Gate 3’ün Habercisi

Oyun dünyasının en büyük etkinliklerinden birisi olan E3 2019’a sayılı günler kala, E3 2019’da tanıtılacak olan oyunlar ortaya çıkmaya başladı. Kısa bir süre önce ortaya atılan gizemli logo Baldur’s Gate 3’ün habercisi çıktı. 

En iyi FRP türü oyun olan Baldur’s Gate efsanesi geri dönüyor. FRP türüne gönül vermiş oyun severlerin uzun bir süredir yolunu gözlediği Baldur’s Gate serisinin 3. Oyunu oyun severlerin en çok beklediği yapımların başında geliyordu. Henüz ismi resmi olarak telafuz edilmeyen Baldur’s Gate 3 oyunu ortaya çıkan bir logo ile gündeme geldi. Ortaya atılan bu logo ne anlama geliyor ? 

Gizemli Logo’nun Sırrı Belli Oldu

Divinity oyunları ile oyun severlerin büyük beğenisini kazanan ve aynı zamanda Baldur’s Gate serisine de imzasını ayan Larian Stüdyosu geçtiğimiz günlerde gizemli bir logo yayınlamıştı. Logo ilk bakışta roma rakamı ile 3 sayısı işaret ediyor gibi göründüğü için oyun eserler bu logonun Divinity : Original Sin 3 oyununu işaret ettiğini düşündü. Logonun detaylarını inceleyen oyun severler ise resmin metadata bilgilerinde Baldur’s Gate III ismi ile karşılaştı. Oyun sevelerde büyük bir heyecan uyandıran bu durum ile birlikte Baldur’s Gate III resmileşmiş oldu. 

THQ Nordic E3 2019’da Yeni Oyunlarını Tanıtacak

Baldur’s Gate hayranlarını sabırsızlandıran Baldur’s Gate 3 duyurusunun E3 2019 fuarında gerçekleşmesi bekleniyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Hayatta Kalma Oyunu DayZ PlayStation 4 İçin Çıktı

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478