Ghostik Team Empire’den Ayrıldı

DPC 2017-2018 sezonu ile Uluslararası 8’in sonu arasındaki zaman aralığında Andrey ‘Ghostik’ Kadyk, yaklaşık iki yıl sonra Team İmparatorluğu ( Empire ) ile yollarını ayırdı.

Yüksek düzeyde istikrarsızlık ve döner kapıların bulunduğu bir dönemde, Andrey ‘Ghostik’ Kadyk, yaklaşık iki yıldır Rus organizasyonunda bir dayanak noktasıydı . Eylül 2016’da kadroya katılmıştı.Sonuçlarında ve performanslarında düşüşler. En önemlisi, Uluslararası 2017’de 7-8’inci sırada, DAC 2017’de 5. sırada ve ROG Masters 2017’de ilk sırada yer aldı.Takımdan ayrılması, Team Empire’da bir karmaşa ortamı yaratıp yaratmayacağı merak ediliyor.

“Birlikte geçirdiğimiz tüm zamanlar için Team Empire’a teşekkür etmek istiyorum. Her şey planlandığı gibi gitmese de, bunu hala değerli bir deneyim olarak görüyorum. Şimdi harekete geçme zamanı ve geleceğe dair iyimserim ” şeklinde açıklamada bulundu.

 

Özellikle Ghostik tarafından belirtilmemiş olsa da, daha önce takım imparatorluğu yönetmen Alexander “StrangeR” Solomonov’a göre planlarını gelecekteki bir takımla yapmış olabileceği görülüyor.Team Empire tarafından ise şöyle bir açıklama geldi.

Son birkaç yılda Dota 2 ekibimizin gelişimine yaptığı katkı için Andrey’ye çok teşekkür etmek istiyorum. Takımımızın resmi bir kaptanı olmamasına rağmen, Ghostik oyun içi bir lider olarak büyük rol oynadı. Andrey kariyerinde yeni bir yol seçti ve ona en iyisini diliyorum. Zaman geldiğinde yeni takımı hakkında konuşacak. ”

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Rocket League Bu Hafta Sonuna Özel Ücretsiz

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478