Geralt Monster Hunter World Dünyasında

2018 yılının çıkış yapan oyunlarından olan Monster Hunter: World(MHW) sürekli olarak oyuncularını cezbedecek etkinlikler düzenliyor. Daha önceki etkinliklerinde Final Fantasy XIV karakterleri Monster Hunter: World dünyasına misafir olmuşlardı.

Bu defa ise Rivialı Geralt ve Ciri, MHW dünyasına misafir oluyor. Oyuncular tarafından sevilen bu iki oyunu birleştiren etkinlik için tanıtım videosu yayınlandı. MHW dünyasında Geralt’ı ve Ciri’yi canavarlarla dövüşürken oynamak Wicher 3′ü anımsatarak bizlere  güzel bir deneyim yaşatacak gibi gözüküyor. Yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan bakabilirsiniz

Canavar avcısı(Monster Hunter) denilince akıllara ilk gelen isimlerden olan Rivialı Geralt, Witcher’lık mesleğini MHW dünyasında da devam ettirmeye hazırlanıyor. Playsitation 4 ve Xbox One da Bugün itibariyle oynanabilecek.

Capcom için 2018 önemli bir yıl oldu. MHW dünya genelinde Pc, Playstation, Xbox platformlarında toplamda 11 milyondan fazla satmış durumda. Dövüş mekanikleri, grafikleri ve oyun evreni ile oyuncuların beğenisini toplayan MHW, oyunlarına bağlanan oyuncular için sürekli içerik üreterek oyunlarını güncel tutuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

World War Z Pvp Modu Oyuncu vs Oyuncu vs Zombies Oldu ! Trailer’ı Burada

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478