Geleceğin Assassin’in Creed oyunları birden fazla zaman çizelgesine sahip olabilir

Geleceğin Assassin’in Creed oyunları birçok tarihi zaman çizelgesine sahip olabilir. Ubisoft Canada’nın başkan yardımcısı Lionel Raynaud’un önerisi budur, ancak henüz çok heyecanlanmıyoruz  en azından bir sonrakine kadar böyle bir ihtimal yaşanmayacağını biliyoruz.

Daha önceki Assassin Creed oyunlarında, Antik Mısır, Roma gibi yerlere gidip Assassin Creed Odyssey’in gelişiyle birlikte Eylül ayında Antik Yunanistan’a geldik. Ancak dizide hiçbir zaman tek bir oyunun olmadığı gibi farklı yerlerde olayların gerçekleştiğini biliyoruz. Raynaud, bunun şu anda mümkün olmasa da, Ubisoft’un gelecek dönemlerinde ki hedef alabileceği bir özellik olduğunu dile getirdi.

“Hepimiz bir oyunun [post-lansman] devam edeceği bir gelecek görüyoruz ve oyunlara yeni deneyimler gelecek” şeklinde açıklamada bulundu.  “Aynı dünyada – örneğin Assassin Creed’de birkaç tarihi döneme sahip olabiliriz ve Animus’u birinden diğerine seyahat etmek için kullanabiliriz.”

Assassin Creed Odyssey, eylül ayında piyasaya sürülecek. O zamana kadar bekleyemez misin? İşte PC’deki en iyi RPG’lerden bazılarımız.

Bu, sadece Assassin’s Creed Universe’de birden fazla yere atlayamayacağınız anlamına gelir, Ubisoft’un Watch Dogs ve Far Cry gibi kitaplıklarında farklı oyunlar görmeyi bekleyebiliriz, benzer bir deneyim sunuyoruz: “Far Cry oyunu , aynı deneyime sahip farklı ülkelerde sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilir. ” diyor. Raynaud Ubisoft blog yazısında açıklıyor.
“Hem Watch Dogs hem de Far Cry serisinin gerçek dünyadaki hikayeye sahip olması, bu yüzden tek başına oynanabilir RGB oyunları arasındaki yerini farklı bir yere taşıyor.”

Bunun gerçekleşmesi için uğraşması, ancak Ubisoft’un şu anda bunu yapmasını engelleyen şey teknoloji: “Gelecek yeni teknolojiler nedeniyle, örneğin, bellek [mevcut] sınırlarını kesecek teknolojiye sahip olacağız.” Bu teknolojiler, Ubisoft’u bu hayal edemeyeceğiniz bir yere taşıyacak. ”

Assassin Creed ile ilgili olarak, oyunun bir veya iki karaktere odaklandığı önceki oyunlarda belirli bir yerel ayar ile sınırlı kaldık. Raynaud görüşmelerinin ilerlemesiyle, farklı tarihsel dönemlere doğru ilerledikçe, Animus’u bir merkez olarak görebildiğimizi görebiliyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Fallout 5 Hakkında Ortaya Çıkan Dedikoduları Sizler İçin Değerlendirdik

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478