Gamex 2019 Tarihi Belli Oldu

Türkiye sınırları içerisinde düzenlenmiş olan en büyük ve en eğlenceli fuar olan Uluslararası Gamex Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı‘nın resmi olarak tarihleri belli oldu. Geçtiğimiz sene 152,483 katılım alan GameX, bu sene de TÜYAP Fuar ve kongre merkezinde konuklarını ağırlayacak.

2019 Yılı için GameX organizasyonunda çok fazla oyuncu ve yayıncının da katılım yapacağı kesin. Tarih ise 5 ve 8 eylül arası !

GameX Nedir ?

GameX, bağımsız olan geliştiriciler ve bir çok oyun şirketinin oyunlarını sergileyebildikleri,cosplay etkinliklerinin de fazlaca yapıldığı,oyunların test edilip oynandığı, farklı özellikteki robotların yarıştırıldığı çok büyük bir eğlence etkinliği. Bu etkinliğe birçok ünlü youtuber ve yayıncılar da katılım sağlayabilmekte.

Son senelerde çok hızlı bir şekilde büyüme sağlayan oyun sektörünün dünyamızdaki en önemli merkezlerinden birisi olan GameX, bu sene oyun sevenleri bir kez daha aynı çatı altına toplayacak.

Etkinliğe katılım sağlayan kişiler fuar içerisinde oyunlara göz atabilecek ve oyun dünyasında tanınmış kişiler ile de güzel vakitler geçirebilecekler.

GameX  Katılım Ücreti Ne Kadar ?

GameX eğlence fuarına katılım için hafta içi günlük ödemelerde 15 TL, hafta sonu ise 20 TL. Yok efendim ben 4 gün de katılım sağlayacağım diyorsanız 50 TL ödeyebilirsiniz. VIP Bilet için 100 TL kadar ücret vermeniz gerekmekte.

GameX Etkinliği Nerede ?

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde yapılacak olan bu etkinliğe, Metrobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Beylikdüzü son durakta inerek rahatça ulaşım sağlanabilir.

GameX 2019 Ne Zaman Yapılacak ?

GameX 2019 etkinliği, 5-8 Eylül 2019 tarihlerinde, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek.

GameX bileti satın almak istiyorsanız buraya tıklayıp bilet sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

Youtube Telif Hakkı Nedir ?

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Tactic Force Sistem Gereksinimleri

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478