Galaxy Note 8 için Android 9.0 Pie çıktı!

Galaxy Note 8 için Android 9.0 Pie güncellemesi bugün indirime sunuldu. Güncelleme hakkındaki tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Güncelleme konusunda biraz yavaş davranan Samsung, bugün Galaxy Note 8 için Android 9.0 Pie güncellemesini yayınladı. Henüz Türkiye’de indirime sunulmayan bu güncelleme ile sistem bir çok yenilik ekleniyor. Biz de sizler için güncellemenin detaylarını bir araya getirdik.

Huawei Mate 20 Lite için Android Pie Güncellemesi çıktı!

Bulgaristan ve Slovakya‘da dağıtıma sunulan N950FXXU5DSB2 sürüm numaralı güncelleme 571 MB boyutunda olması ile dikkat çekiyor. Oldukça küçük boyutta güncelleme sunan Samsung, kotalı interneti olanlara büyük bir kıyak geçiyor doğrusu.

Galaxy Note 8 için Android 9.0 Pie neler getiriyor?

Bu güncelleme ile Google’ın Şubat ayı Android güvenlik güncellemeleri de sisteme ekleniyor. Samsung’un belirttiğine göre bu güncelleme ile sistem performansında artış sağlanıyor. Ayrıca sistem genelindeki tüm sorunlar da çözülüyor.

Galaxy Note 8 için Android 9.0 Pie

Güncellemenin önümüzdeki günlerde Türkiye’de de indirime sunulacağını düşünüyoruz. One UI arayüzü ile gelen bu güncellemeyi yüklemeden önce ne olur ne olmaz diye yedek almanız gerektiğini belirtelim. Son olarak güvenliğiniz için son güncellemeleri yüklemenin faydalı olacağının altını çizelim.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Samsung Galaxy M20 Türkiye’de ön siparişe sunuldu! | OyunPixel.com2 sene önce
  • […] Galaxy Note 8 için Android 9.0 Pie çıktı! […]

Sıradaki içerik:

Sınırlı Sayıda Üretilen Galaxy S10 Plus

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478