Forza Horizon 4 Top Gear Araçları Geliyor

En popüler yarış oyunlarından birisi olan Forza Horizon 4 oyununa Top Gear araçları geliyor. 

2 Ekim 2018’de Windows ve Xbox One platformu için sunulan Forza Horizon 4 oyunu gelişlemeye devam ediyor. Playground Games ve Turn 10 Studios tarafından geliştirilen ve kullanıcılar tarafından indirilebilecek olan yeni bir içerik Forza Horizon 4 oyununa geliyor. 1977 yılından itibaren BBC’de yayınlanan sevilen araç programı Top Gear araçları Forza Horizon oyununa geliyor. 

Forza Horizon 4 oyununa Top Gear araçları geliyor. Oyuna eklenen Top Gear paketi Lego Speed Champions paketi kadar geniş değil ancak oyunculara  eğlenceli vakitler sunacak. Forza Horizon oyununa eklenen Top Gear paketinde ayrıca V8 motor gücünü kullanan Track-tor de bulunuyor. 

Forza Motorsport Oyununa yeni araç ekleniyor!

Paket içerisinde ayrıca iki adet Mercedes – Benz araç sunuluyor. Bu araçlardan birisi hafif modifiye edilen E-Class All Terrain diğer araç ise AMG G-Class 6×6 pikap. 

Oyuna eklenen yeni paket ile birlikte ayrıca Top Gear etrafında şekillenen yeni etkinlikler ekleniyor. Yeni etkinlikle birlikte yeni adet hikaye bölümü ve oyun içi tişört açılabilecek. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki içerik:

Cyberpunk 2077 Oyununda Daha Fazla Ünlü Oyuncu Olabilir

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478