Fortnite’ın 4.5 İçerik Güncellemesi Bateri Tabancasını Battle Royale’e Ekledi

Battle Royale, bu hafta yeni Davul Tabancasının eklenmesiyle küçük bir güncelleme aldı. “Bir tüfeğin durdurma gücünü bir SMG’nin bastırıcı yeteneği ve ateşleme hızı ile birleştiren bir melez silah” olarak tanımlanan Davul Tabancasının nadir ve nadir versiyonları 50 turluk bir kapasiteye sahip ve orta mermiyi kullanıyor.

Dünyayı kurtarmak, bu hafta Amerika Birleşik Devletleri için Bağımsızlık Günü’nü kutlamak için daha fazla festival kahramanı ve silah ekledi. The Stars and Stripes Constructor ve Outlander kahramanları Event Store’a eklendi, yavaşça fırlayan Lynx Assault Rifle ve Freedom’s Herald Pistol’den sıçrayan havai fişek, Weekly Store’da bulunabilir. Bütün bu eşyalar sabah 8’de saat 8’de sunulacak. ET. Geçtiğimiz ay Battle Royale’ye eklenen Stink Bomb şimdi kooperatif modunda kullanılabiliyor.

Güncellemenin yanı sıra, Epic Games’in çöpçatanlık sorunları nedeniyle devre dışı bırakılmasından önceki geçen hafta güncellemede kısaca tanıtılan Battle Royale için Playground sınırlı zaman modunun geri dönüşü de bulunuyor. Stüdyo, modun sunucu kapasitesi ve eşleştirme zamanlarıyla karşılaştığı zorluklarla ilgili çeşitli güncellemeler sağladı, ancak gelecekteki olayla ilgili tam bir kamuoyu duruşunu yayınlayacağına söz verdi. Yeni mod, 12 Temmuz’da başlayacak olan Fortnite: Battle Royale’nın Beşinci Sezonunun başlamasından neredeyse bir hafta önce geliyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • GHshs11 ay önce
  • Hxzhdbzhsje
    Shz

Sıradaki içerik:

WITCHER’IN UNTOLD GERÇEĞİ

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478