Fortnite x Stranger Things Kıyafetleri Belli Oldu

Popüler Battle Royale oyunu Fortnite işbirliklerine devam ediyor. Fortnite x Stranger Things kıyafetleri belli oldu. Netflix yapımı olan Stranger Things dizisinden hangi karakterlerin Fortnite’a geleceği ortaya çıktı. 

Battle Royale türünün başarılı örneklerinden olan Fortnite geçmişte olduğu gibi şimdi de yeni iş birliktelikleri yapıyor. Kısa bir süre önce John Wick 3 filmi öncesinde özel bir etkinlik başlatıp John Wick karakterini oyuna dahil eden Fortnite’ın şimdi de Stranger Things işbirliği görüldü.

Fortnite x Stranger Things Kıyafetleri Ortaya Çıktı

Fortnite Battle Royale’de dünya değişiyor. Kısa bir süre içerisinde başlayacak olan yeni Stranger Things moduyla birlikte oyuncular farklı bir dünyaya geçecek. Modun detayları henüz belli olmazken, Fortnite x Stranger Things işbirliğinde verilecek olan kıyafetler belli oldu. Fortnite kodlarını inceleyen veri madencileri etkinlik kostümlerini ortaya çıkarttı. Etkinlik boyunca oyuncular Chief Hopper ve Demogorgon karakterlerini satın alabilecek. 

Fortnite v9.30 2. İçerik Güncellemesi Çıktı

Veri madencilerinin elde ettiği karakterlerin ne kadar nadir olacağı ve satın alma sürelerinin ne olacağı şimdilik bilinmiyor. Stranger Things özel etkinliğinde Fortnite oyuncularına neler sunulacağı da şimdilik bilinmiyor. Fortnite x Stranger Things etkinliğinin önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor. 

FortTory adındaki Twitter kullanıcısı tarafından yapılan paylaşımların birinde Fortnite’a eklenecek olan bu özel kostümleri görebiliriz. Stranger Things özel kostümlerini yazımızın sonunda görebilirisiniz. 

https://twitter.com/FortTory/status/1146929819822809088

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Fortnite x Stranger Things İşbirliği Duyuruldu | OyunPixel.com1 sene önce
  • […] Fortnite x Stranger Things Kıyafetleri Belli Oldu […]

Sıradaki içerik:

PUBG Güncelleme #30 çıktı!

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478